Кілька слів для бажаючих вступати у лави нової Поліції

поліція_1З десятки нових обіцяних реформ в Україні є одна, яку інтенсивно впроваджують – це переформатування міліції та витіснення новою силовою структурою Поліцією. Мега популярні молоді, енергійні, в новій формі, уже себе показують у буденній службі в Києві. Загальнонаціональна любов набирає чималої популярності, тому що люди прагнуть змін. Це частина тої Європи, що прийшла уже зараз до нас. Набір охочих і тих хто прагне змін стартував уже в багатьох регіонах країни, уже зовсім скоро стартуватиме і у Рівному (кінець вересня початок жовтня).

Давайте зразу почну відкривати карти. Вік кандидата 21-35 років. Заповнення анкети – це легкий та початковий етап, котрий проходять абсолютно усі, хто уміє читати та писати. Ще зробите багато копій, та, можливо, пізніше вас попросять написати власну автобіографію. Зазвичай на одне місце у патрульній службі претендують 15 кандидатів, це така тенденція у регіонах. Але жорсткий відбір відсіє більше половини у перші дні.

Отож, ви окулярик :) чи носите контактні лінзи? Вам відмовить ВЛК (військо-лікарська комісія) без варіантів, навіть незначний мінус і далі ви не проходите. У вас незначні вади серця – теж чекайте відмову. У вас колись була зламана нога, чи маєте проблеми з внутрішніми органами, у вас в зубах карієс ? – також може бути відмова. У вас недостатній ріст, занадто мала чи велика вага – теж не плюс вам. Те ж саме стосується вроджених чи набутих захворювань. Є досить велика кількість пунктів, через які ВЛК може відмовити претенденту у нову поліцію. Ви наркоман чи поціновувач частих гучних застіль? Ба, можете бавитесь ганжубасом? Аналізи вас видадуть, будьте певні. Також будьте готові комісії надати медичну карту (копію затверджену лікувальним закладом за місцем прописки ) за останніх 5 років.

Наступне випробування на шляху до поліції – тестування. Готуйтесь за 1,5 години відповісти на 600 питань і бажано робити це чесно. Питання будуть повторюватись – буде змінюватись лише зміст, в кінці буде сформований графік який вирішить подальшу долю кандидата.
Ви здорові, сповненні енергії та бажання, мрієте міряти форму, кататися на поліцейській машині з ввімкненою сиреною, а коли нагороджуватимуть – граційно діставати спец засоби, та отримувати за це не погану зарплату. Мрії буде замало, якщо ви курите, і живіт у вас для смачного пиваса і від смачного пиваса. У такому випадку будьте впевненні, що 1 км у визначений час не пробіжете, та й на перекладені якщо і підтягнетесь, то результат буде значно менший встановленої норми. Звичайно, є варіант, що вас із слабкими фізичними даними пропустять далі, але не забувайте: 1 місце і 15 кандидатів.

Ви не емоційною стійкі, боїтеся крові, чи ніколи не бачили трупів? – тоді краще на співбесіду не з’являтись. А якщо все ж наважитесь, майте на увазі, що питати будуть те, до чого ви готові не будете. Наприклад: «займалися ви сексом з кимось членів своєї сім’ї?», «Чи є у вас гомосексуальні нахили?», «Розкажіть смішний анекдот про політиків?» і т.д.

Запитають і вашу біографію, що робили та чим займалися останні кілька років. Будуть провокаційні питання, пориються у вашій брудній білизні і змусять лишній раз червоніти. Метою таких запитань буде вибити стільця з під ваших сідничних м’язів. Та при відповіді слів буде замало: будуть звертати увагу на вашу міміку, жести, загальну поведінку. У вас не має водійських прав? Це теж проблема, яку не зовсім просто вирішити. Ви колись працювали чи й досі працюєте в органах МВС, прокуратури? Це теж мінус. У вас юридична освіта – тоді плюс, у вас юридична практика чи стаж – це два плюси. Майте на увазі, що співбесіду з вами будуть проводити зовсім не прості, і дуже підготовленні люди. Брехати чи ні їм у відповідях? Якщо вмієте це робити професіонально, то спробуйте. Інколи брехня краща за правду. Питати будуть і доволі банальні, але правильні та суттєві за своїм змістом речі: «чому ви йдете в Поліцію?»

Доля може бути прихильною і комісія буде поблажливою, і вашу подальшу долю вирішать дуже швидко. Якщо ви такий щасливчик, тоді неодмінно чекайте запрошення на навчання. А опісля, коли вже підпишете контакт (здається контакт), і приймете присягу… місто Рівне зможе похвалитись власними селфі з новою і гарною поліцією. Ну і не забуваємо про службу. Служити та захищати. Всім удачі!

Олександр ПроцьВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети