Хто хоче навчитися краще комунікувати?

Рівненська обласна громадська організація «Комітет виборців України» оголошує набір учасників на тренінг «Ефективна комунікація – запорука успішного розвитку ОГС», який відбуватиметься в Рівному 31 жовтня.

На тренінгу йтиметься про те, як активістам правильно вибудовувати комунікацію з громадськістю, як ефективно працювати зі ЗМІ, як зробити соціальні мережі каналом трансляції та популяризації роботи Вашої організації, ініціативної групи, ОТГ. Також тренер допоможе проаналізувати типові помилки в комунікаційній діяльності та навчить, як якісно, цікаво, а головне результативно презентувати свою ініціативу на широкий загал.

До участі в тренінгу запрошуємо активістів, представників ініціативних груп, громадських організацій, які відповідають за комунікаційну складову. Захід орієнтований, перш за все, на учасників з районів Рівненської області (не з Рівного) та з об’єднаних територіальних громад.

В зв’язку з обмеженою кількістю місць, учасників заходу обиратимуть за результатами анкетування та визначення мотивації.

Крайній термін подання заявок на участь у тренінгу – понеділок, 29 жовтня, до 15:00.

Захід проходитиме в Рівному орієнтовно з 9 до 18 години.

Детальна програма та логістика заходу надсилатиметься лише відібраним учасникам.

Участь у навчанні – безкоштовна.

Організатори забезпечують проїзд (відшкодовується за лише наявності квитків) та харчування, а також навчальні матеріали.

Якщо у Вас виникають додаткові питання, пишіть електронну адресу організації: cvurivne@cvu.rv.ua, або телефонуйте: 050 101 76 89.

Тренінг проводитиме РОГО «Комітет виборців України» в рамках проекту «Створення та інституційний розвиток мережі Громадських організацій ХАБів», що підтримується ПРООН в Україні в межах Проекту «Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у тренінгу, заповніть, будь-ласка, анкету: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfvionKN4zg6BJ5KIC8gr0Ds0g5M8OaK628ER88kK6Jyk43bg/viewform?c=0&w=1

Інформаційний відділ РОГО КВУВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети