Хірургічне відділення Здолбунівської ЦРЛ долає нові висоти

Здолбунівська ЦРЛ утримує лідерські позиції в якості надання послуг в районах області і закріплює це відповідними відзнаками.
Хірургічне відділення отримали знак «Чиста лікарня – безпечна для пацієнта» – повідомляє головний лікар ЦРЛ Владислав Сухляк.
За цією табличкою стоїть титанічна робота, тому почесний статус абсолютно заслужено. Планова перевірка, відповідні аудити, навчання і модернізація. Все це пройшли здолбунівські медики, аби виправдати довіру пацієнтів на чисте, безпечне і якісне лікування. Разом з цим і наш персонал почуває себе комфортніше й захищено.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети