Керівники закладів культури освоюють написання заявок на гранти

тренінг працівників культури (3)17 березня 2016 року в приміщенні Здолбунівського районного будинку культури відбувся семінар-тренінг на тему   «Основи написання грантів» для працівників культури Здолбунівського району.

В семінарі-тренінгу взяли участь заступник голови Здолбунівської райдержадміністрації Микола Орлов, начальник відділу культури і туризму Здолбунівської райдержадміністрації Елеонора Стеценко.

В своєму виступі Микола Орлов закликав керівників закладів культури  не залишатися осторонь та активізувати свою роботу у напрямку написання проектів. Адже це, на його переконання, один із реальних механізмів залучення коштів для вирішення проблем закладу. Проектний принцип широко впроваджується у країнах Європейського Союзу, сприяє активізації територіальних громад у вирішенні питань енергозбереження, водопостачання, ремонту закладів культури, закладів охорони здоров’я, благоустрою територій тощо. Адже самі громади визначають найважливішу проблему, долучаються до написання та реалізації проекту.тренінг працівників культури (6)

Елеонора Стеценко повідомила, що нині у більшості сільських та селищних рад левова частка доходу покриває лише поточні витрати. Коштів на місцевий розвиток у бюджетах або не вистачає, або, що більш реально, немає взагалі. У таких умовах основне завдання – пошук альтернативних шляхів фінансування для вирішення нагальних потреб. Одним із таких способів є залучення додаткових коштів через участь у грантових програмах.тренінг працівників культури (5)

В ході тренінгу учасники  мали змогу самостійно заповнювати аплікаційну форму-зразок по написанню проектів на отримання грантів.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети