Керівники міліції Рівненщини відвідали храм

У неділю очільник міліції Рівненщини Василь Лазутко спільно з начальником Здолбунівського райвідділу міліції Юрієм Зіліцьким відвідав Свято-Троїцьку Українську Православну Церкву Київського Патріархату, що в селі Уїздці Здолбунівського району. Під час закінчення богослужіння в церкві настоятель Свято-Троїцької УПЦ КП отець Павло висловив подяку начальникові УМВС України в Рівненській області Василю Лазутку за допомогу у встановленні сигналізації у храму.

– У цей день, коли церква згадує торжество православ’я, тобто перемогу православ’я над єрессю, я хотів би скласти щиру  подяку начальникові Управління МВС Василю Лазутку за його посильну пожертву, яку він вніс до нашого храму. І ось так сталося, що Господь послав нам такого спонсора, який каже, що сигналізація буде встановлена.  Буквально три години проходять – і ми маємо сигналізацію у нашому храмі. Вельмишановний пане генерале, я складаю щиру подяку за цю посильну допомогу. Нехай всемилостивий Господь найперше обдаровує Вас міцним здоров’ям, довголіттям, всіма тими благами, які Ви у Бога просите, нехай оберігає Вашу родину. Ваші підлеглі, щоб цінили Вас, а Матір Божа нехай завжди простягає всій амофор над Вашим колективом і сім’єю на многії роки в цьому земному житті», – сказав отець Павло.

Крім цього, настоятель храму подякував і начальнику Здолбунівської міліції Юрію Зіліцькому за своєчасне реагування на правопорушення, яке мало місце 15 березня поточного року (спроба грабіжки храму -прим.ЗС), і пригостив гостей проскурками та подарував іконки.

 

 

 Вікторія Гетманчук

Здолбунівський РВ УМВС

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети