Керівники фізичного виховання ПТНЗ зібрались у Здолбунові

На базі Здолбунівського вищого професійного училища залізничного транспорту відбулося обласне методичне об’єднання керівників фізичного виховання ПТНЗ Рівненщини. У заході взяли участь керівники фізичного виховання професійно-технічних навчальних закладів, голова обласної методичної секції О. А. Алексійчук та директор Здолбунівського ВПУЗТ Р. І. Шевчук.

Програмою семінару були передбачені огляд навчально-матеріальної бази закладу та відвідування відкритого уроку. Р. І. Шевчук ознайомив гостей зі станом фізичного виховання в училищі, зосередивши увагу на спортивних досягненнях, завдяки яким заклад став лідером обласної спартакіади 2014-2015 навчального року. Керівник фізвиховання Здолбунівського ВПУЗТ В. Т. Кравчук поділився своїм досвідом з теми «Початкова підготовка бігунів на середні дистанції». Вдалим був і урок викладача М. С. Шибуньки на тему «Спортивні ігри. Футбол. Ведення м’яча, техніка удару та зупинка м’яча», адже він використав значний арсенал методів і засобів навчання.
Наприкінці підсумки роботи семінару підвів О. А. Алексійчук, відбулося обговорення актуальних питань стану та розвитку фізичного виховання системи професійно-технічної освіти.
Залізничний технікум
Оксана БАЮН,
заступник директора
з навчально-виховної роботи ДНЗ “Здолбунівське ВПУЗТ”Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети