Керівнику Здолбунівщини є над чим задуматись – в районі жодної ОТГ

Сьогодні відбулася обласна колегія в ОДА. Під час колегії ОДА голова адміністрації Олексій Муляренко назвав найважливіші успіхи у соціально-економічному розвитку області у 2017 році – повідомляє ОДА.

Передусім – це ремонт та будівництво доріг.

Майже втричі проти рівня 2016 року зросли обсяги дорожнього будівництва. Відновлено 78 км автодоріг області. Це значною мірою завдяки експерименту, де кошти на дороги спрямовувались від перевиконання завдань Рівненською митницею.

Рекордна кількість шкіл та дитсадків

У 2017 році за рахунок Державного фонду регіонального розвитку реалізовано 14 пріоритетних проектів соціальної сфери. Вдалося зробити надзвичайно багато – завершити старі та започаткували нові.

Як розповів голова ОДА, у 2017 році на Рівненщині вдалося збудувати рекордну кількість шкіл. За рік звели 5 нових закладів, тоді як за всі роки незалежності в області побудували 26.

«Ми завершили всі довгобуди, які існували ще за радянських часів. Додали 800 місць в садочках. За неповний місяць нового року відкрили вже два дитсадки і плануємо третій. На цей рік держава передбачила на 70% більше, ніж в минулому році. Ця сума складає 214 мільйонів гривень. Тобто ми можемо прогнозувати реалізацію в області ще більше вагомих об’єктів», – відзначив Олексій Муляренко.

Об’єднані громади: +100 мільйонів гривень

Значних результатів Рівненщина досягнула у реформі децентралізації. Їх на сьогодні, нагадаємо, в області 26.

Надзвичайно великі фінансові ресурси у 2017 році надійшли в ОТГ.

Разом з тим, поки що не в усіх районах створені об’єднані громади. На сьогоднішній день відсутні ОТГ у Березнівському, Володимирецькому, Здолбунівському, Корецькому, Острозькому та Рокитнівському районах. У ряді інших районів об’єднані громади покривають відносно невелику частину площі районів.

«Кабінет Міністрів України звернув увагу на відсутність реальних результатів роботи з реалізації реформи децентралізації у держадміністраціях районів, де на сьогоднішній день відсутні ОТГ. Я думаю, що для голів зазначених райдержадміністрацій це серйозний привід для роздумів», – наголосив заступник голови ОДА Ігор Тимошенко.

Від ЗС: навряд чи відремонтований кусень дороги Здолбунів _Острог можна віднести до активів районів і області, дорога горбата, місця небезпечних з’їздів не позначені аварійними знаками, так само як під снігом не одна людина потрапила до пасток не дороблених водозливів. Успішно провалена єдина, поки що спроба об’єднання Здовбиці з Уїздцями. Авторитету районних посадовців в т.ч районних депутатів та проробленої роботи вистачило на..1 голос ЗА. Заслужена оцінка – 1.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети