Керівник здолбунівської освіти запрошує до діалогу

карпенко ліліяСьогодні суспільство живе в очікуванні змін. І це зрозуміло: спочатку трагічні події на Майдані, потім війна на сході нашої країни, економічні та соціальні негаразди торкнулися кожного, загострили проблеми, які накопичувалися роками. Ми чуємо багато нарікань на те, що нічого у нас не змінюється, все залишається таким, яким і було, а то й стає гіршим. Часто на такі висловлювання не знаходиться відповідей.

Змінювати країну, проводити реформи, які принесуть якісні зміни в життя людей, ой як не просто. Після призначення мене на посаду начальника відділу освіти від колег, батьків учнів, просто знайомих почула багато побажань і сподівань, що в освіті району відбудуться позитивні зрушення.

Та ключовими словами у висловлюваннях були «треба навести лад» та «треба щось міняти». І, закономірно,  у мене виникли питання: в чому треба «наводити  лад», що це «щось», що потрібно змінювати? Хто може дати відповіді на ці питання? Відділ освіти? Методичний кабінет? Директори шкіл? Вчителі? Батьки? А, може, самі учні? Адже освіта існує в першу чергу заради них. А тому звертаюся до усіх, кому не байдуже майбутнє освіти району ( і не важливо, скільки вам років чи хто ви за професією) з пропозицією долучитися до нашого дискусійного майданчика, де ми всі разом, почувши один одного, висловивши наболіле та обговоривши його, зможемо визначити пріоритети та стратегію позитивних змін на освітянській ниві.

Для підтвердження вашого бажання взяти участь у покращенні освіти в районі просимо до 20 липня 2015 року заповнити анкету за посиланням http://goo.gl/forms/XvckZvPqoN

Про подальші плани «освітянські ентузіасти» будуть повідомлені після формування «команди».

З повагою та надією на підтримку ініціативи Лілія КарпенкоВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети