. Керівник здолбунівської фірми ще до суда встиг виплатити заборгованість | Здолбунів City

Керівник здолбунівської фірми ще до суда встиг виплатити заборгованість

За результатами розгляду звернення працівників ПП «Здолбунівбудівля» прокурори встановили, що керівник цього підприємства безпідставно не виплатив заробітну плату підлеглим більш як за один місяць, чим порушив вимоги законодавства про працю.

Після втручання Здолбунівської прокуратури під час досудового розслідування керівник виплатив усю заборговану суму працівникам, повернув трудові книжки, тому працівники повідомили прокуратуру що конфлікт вичерпано.

Але, як ми повідомляли у попередньому матеріалі це не перший такий випадок на “Здолбунівбудівля” і може бути не останнім, якщо не провести грунтовне з’ясування обставин виникнення таких ситуацій на фірмі.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама