Керівник здолбунівської будівельної фірми знову не поспішає виплачувати зарплату

zdbudivla_4За результатами розгляду звернення працівників ПП «Здолбунівбудівля» прокурори встановили, що керівник цього підприємства безпідставно не виплатив заробітну плату підлеглим більш як за один місяць, чим порушив вимоги законодавства про працю.

За вказаним фактом прокуратурою району розпочато кримінальне провадження за ч.1 ст.175 КК України (безпідставна невиплата заробітної плати), яке направлено для організації подальшого досудового розслідування до Здолбунівського РВ УМВС України в області.

Вживаються заходи щодо відшкодування заборгованої заробітної плати працівникам підприємства.

 Повідомляє Прокурор Здолбунівського району   І.Ольшанецький

Це вже певна традиція на цьому підприємстві, якщо вірити наявній інформації про неодноразові судові позови якраз із питання невиплати заробітної плати. Саме підприємство є приватним із статутним фондом аж у 0 (нуль) гривень, тож і втрачати в разі чого засновнику немає що.  Проте невиплата зарплати – це суттєве порушення, тому і цього разу можна очікувати на щире каяття директора та виплату зарплати, як це було минулого разу при розгляді справи у Здолбунівському суді.zdbudivla_5

За даними єдиного державного реєстру статутний капітал фірми нульовий.
zdbudivla_3

У 2011 році керівник вже був оштрафований за невиплату “розрахункових” при звільненні працівника
zdbudivla_2

Свіжий позов був у 2013 році.

Які причини затримки зарплати, у повідомленні прокуратури не повідомляється, але не секрет, що часто причиною цього являються затримки із розрахунками бюджетними замовниками, тяганина із казначейством. Підприємцем невеликого бізнесу  бути в наш час нелегко.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети