. Керівник відділу освіти хоче почути думку вчителів через опитування | Здолбунів City

Керівник відділу освіти хоче почути думку вчителів через опитування

Лілія Карпенко, начальник районного відділу освіти звертається до ПЕДАГОГІВ – прийняти участь в опитуванні. Питання стосуються розвитку професійної майстерності, компетенцій. Найцікавішим питанням є: Чи готові ви пройти ЗНО за своїм предметом? Всіх бажаючих допомогти керівнику освіти отримати повнішу картину щодо цього питання запрошують перейти за посиланням на гугл форму опитування.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
  • Петро Воля

    Пані начальник ВІдділу освіти Здолбунівського р-ну Рівненської обл.Та не смішіть Ви народ православний Ідіть в маси, спілкуйтесь з вчителями, батьками, учнями вживу.І у Вас буде ясна картина.А то хочете, як казала Проня Прокопівна, “Всьо по модньому”!Ідіть в маси, бо за термін перебування на посаді взагалі не видно і не чути рішення господарських питань.Все іде самопливом.Що держава дасть.

    • Олексій Козачок

      Пане Петре, якшо ви так гарно знаєте начальника відділу освіти, судячи з цього посту, то може висловите свою недовіру або критику їй особисто. Чи диванні аналітики сильні тільки анонімно какати в коментарях? Питання в оцінці рівня вчителів здати ЗНО по своїм предметам, а у вас “конструктивна” критика – нач. відділу освіти робить “всьо по-модньому”. Да, тому що на дворі 21 століття. І потрібно користуватися благами наукового розвитку.

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама