Керівник КП “Здолбунівське” звітуватиме на сесії

Ознайомтесь із звітом, в більшості випадків там де пише проведено, виконано, слід читати “замовили субпідрядникам”, якщо є запитання – пишіть їх у коментарях. Перед тим можна ознайомитися із контрактом керівника, який мав би забезпечувати високоефективну прибуткову роботу підприємства. Фінансових звітів ні за 2,3,4 квартали ні за 2018 рік загалом підприємство НЕ оприлюднило, останній із оприлюднених звітів за 1й квартал свідчить про збиткову діяльність підприємства.

Завантажити (PDF, 175KB)

Завантажити (PDF, 419KB)

Проте в деяких сканованих документах, все таки можна побачити, що люди теж очікують весну:)

ЗВІТ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ЗДОЛБУНІВСЬКЕ» ЗДОЛБУНІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПРО РОБОТУ ПІДПРИЄМСТВА ЗА 2018 РІК

Комунальне підприємство «Здолбунівське» Здолбунівської міської ради (надалі по тексту «Підприємство») – комунальна власність територіальних громад міста Здолбунів, що створене згідно рішення Здолбунівської міської ради від 5 жовтня 2011 року №284.

Комунальне підприємство є самостійним господарюючим суб’єктом, який має право юридичної особи. Власником «Підприємства» є Здолбунівська міська рада. «Підприємство» має власний рахунок в банку, печатку та штамп із найменуванням організації.

У виробничо – господарській і фінансовій діяльності «Підприємство» підпорядковується виконавчому комітету Здолбунівської міської ради. Підприємство здійснює свою діяльність згідно Статуту, Господарського та Цивільного кодексів України, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про власність» та інших законодавчих актів.

Основними видами діяльності Підприємства є:

Озеленення, зовнішнє освітлення, електромонтажні роботи, санітарна очистка, благоустрій міста, прибирання та зимове утримання доріг, зріз аварійно небезпечних дерев, обслуговування сміттєзвалища, надання платних послуг по вивезенню та захороненню твердих побутових відходів.

Утримання та ремонт міських доріг, мостів, забезпечення належної експлуатації об’єктів комунального призначення, їх поточний та капітальний ремонти, а також утримання місць загального користування: скверів, парків, вбиралень, тротуарів, площ, вулиць, пляжів, пам’ятників.

Організація роботи ринку по торгівлі сільськогосподарською продукцією.

Оренда окремих елементів благоустрою для розміщення дитячих атракціонів та пересувних малих архітектурних форм для здійснення підприємницької діяльності.

Виготовлення, реставрація, монтаж та утримання технічних засобів регулювання дорожнього руху, нанесення дорожньої розмітки.

В структуру «Підприємства» входять:

 • цех благоустрою;
 • цех санітарної очистки;
 • цех електриків;
 • цех АУП.

У КП «Здолбунівське» працює 54 працівника (19 працівників це жінки і 35 працівника – чоловіки), з них:

 • ІТР – 7 чол.,
 • Робітники – 47 чол.

Станом на 01.01.2019 року на балансі та обслуговуванні комунального підприємства перебувають:

 • Вулиці та дороги міста (загальна протяжність 72,98 км., з них 49,52 км – з твердим покриттям; 16,4 км – щебеневим покриттям; 7,06 – грунтовим покриттям).
 • Зливова каналізація (протяжність 10,1 км.).
 • Автомобіль ЗИЛ 431412 (вишка).
 • Автомобіль МАЗ 5915А2
 • Екскаватор ЕО2621
 • Автомобіль ГАЗ 2410
 • Газонокосарки в кількості шість штук
 • Комплекс «пішохідних переходів»
 • Міські кладовища в кількості п’ять штук (вул. Коперника; вул. Віли І; вул. Тиха; вул. Драгоманова; вул. 8-го Березня).
 • Ігрове обладнання по вулицях Грушевського, Польова, Заводська, гідропарк по вул. Шевченка, Віли 1, Д.Галицького, Шкільна, Фестивальна, сквер Цементників по вул.Кармелюка.
 • Навіси від сонця в гідропарку
 • Криті павільйони по вул.Шкільна, Пирогова, Наливайка, Щепкіна.
 • Зварювальний апарат
 • Зарядно пусковий пристрій
 • Електрогенератор
 • Розміточна машинка
 • Виброплита

За звітний період «Підприємство» здійснювало обслуговування дорожньо-транспортної мережі міста. В осінньо-зимовий період виконувались роботи по посипці доріг та тротуарів на які було заготовлено та використано:

 • 900 т піску на суму 47,2 тис.грн.
 • 100 т солі на суму 128,9 тис.грн.

На паливно-мастильні матеріали «Підприємство»  за 2018 рік використало 439,3 тис.грн. Також, для розчистки доріг і тротуарів від зимових наметів, згідно заключених договорів про надання послуг, була задіяна техніка інших підприємств на суму 90,00 тис.грн.

      Згідно рішення виконавчого комітету Здолбунівської міської ради від 24 лютого 2016 року № 47 «Підприємство» приступило до обслуговування сміттєзвалища в урочищі «Здовбиця». Для нормального функціонування сміттєзвалища у 2017 році було проведено роботи по відсипці під’їзної дороги; перевезено сміття на спеціально відведене місце з прилеглої території; здійснено засипання грунтом місць виникнення загоряння. Загалом на впорядкування, облаштування та обслуговування сміттєзвалища протягом 2018 року було витрачено 921,403 тис.грн.(включаючи оплату податків-330,533 тис. грн, виплату заробітної плати працівникам та оплату за найману техніку, задіяну для виконання робіт та інше). На території сміттєзвалища  працює чотири сторожа та здійснюються роботи по захороненню ТПВ бульдозером, згідно договору про надання послуг із ФОП   Поляком О.В.

       Для оперативного реагування та попередження надзвичайних ситуацій на сміттєзвалищі було укладено договір із аварійно-рятувальною службою ДПР-18 ГУ ДСНС України в Рівненській області. Завдяки оперативному реагуванню аварійно-рятувальної служби було вчасно локалізовано місця сильного займання ТПВ. За послуги пожежогасіння на сміттєзвалищі було використано 30120 грн.

З метою відшкодування економічно обґрунтованих планових витрат комунальним підприємством було здійснено розрахунок тарифу на захоронення твердих побутових відходів на сміттєзвалищі в урочищі Здовбиця в розмірі 18,17 грн. за 1 м.куб., який затверджений рішенням виконавчого комітету Здолбунівської міської ради від 23.05.2018 року № 102.

     Підприємством у 2018 році були виконані роботи по зрізці аварійно-небезпечних та обрізці дерев, а саме: по вул.  Віли 1-2;  вул. Тиха (кладовище); Кн.Ольги; Франка; вул. Шевченка (гідропарк); пер.Старомильський (пляж);  перехрестя вулиць Шевченка-Гончара; вул. Фестивальна;  вул. Заводська, тощо. Однак, у зв’язку із підвищеною небезпекою, відсутністю необхідного інструменту та техніки, частину вказаних робіт було виконано найманими спеціалістами та технікою, робота яких коштувала 20 тис.грн.

      В період з 01.01.2018 року по 31.12.2018 року вуличним освітленням міста спожито електроенергії в кількості 262224 кВт на суму 550,00 тис.грн.  Власними зусиллями було проведено поточний ремонт мережі вуличного освітлення по вулицях: Тиха протяжністю 700 м, гідропарк до вул.Нова протяжністю 350 м, Шевченка протяжністю 260 м, прохід від вул.Шевченка до вул. Нова протяжністю 120м,  проїзд від вул. Шевченка до вул.Садки, замінено сім опор  по: вул.Шевченка, Коперника та оновлено освітлення по вул. Ясна.

     Здійснено заміну ламп на вулицях міста, парках та скверах. Для придбання світильників, кабеля СІП, LED-ламп, проводу для зарядки світильників, перевірки та заміни лічильників, ремонту світодіодних світильників  та інших необхідних матеріалів для проведення електромонтажних робіт «Підприємством» було витрачено 155,97 тис.грн., також використовувався найманий транспорт ( послуги крана та ямобура для установлення  опор) на суму 17,3 тис.грн.

      За компенсаційні виплати на пільговий проїзд автомобільним транспортом було використано 273 тис.грн.

      Протягом звітного періоду силами КП «Здолбунівське» було придбано та встановлено дитячий майданчик по вул.Фестивальній, Заводській, Грушевського, Польовій. Для влаштування дитячих майданчиків було завезено 120т піску і задіяна техніка  інших підприємств на суму-14,00 тис. грн. Також на прибережні смуги пляжів було завезено 200т піску,  відремонтовано та встановлено питтєвий фонтан і пірс у міському гідропарку.

        За 2018 рік були проведені роботи по відсипці вулиць: Щепкіна,  пров. Комунальний, вул. Незалежності, Коперника та проїзд на кладовищі по вул.Коперника, вул.Паркова,  пров. Парковий.

Проведено роботи по розчистки зливової каналізації від вул.Шевченка до вул.Нова і далі до діючої канави, вул. В.Жука, вул. Віли 1, 2,  вул. Шевченка,  вул. Незалежності  та вул. Міцкевича  на загальну суму 80,0 тис.грн.

Протягом 2018 року «Підприємством» було придбано машину для нанесення горизонтальної розмітки, що дало змогу заощадити вже в цьому році -64 тис.грн. Підриємство витратило тільки на фарбу 36 тис.грн. Силами КП «Здолбунівське» відремонтовано лавочки у сквері по вул.Шкільна, Паркова, Шевченка (гідропарк), сквер по вул.Грушевського.

На утримання світлофорного об’єкту по вулиці Шкільна було витрачено 36,0 тис.грн.

За 2018 рік було проведено реконструкцію вуличного освітлення:

 • вул. Віли2, Віли3 (протяжність 805 м.п.) на суму 113,0 тис.грн.
 • вул. Старомильська (протяжність 410 м.п.) на суму 108,50 тис.грн.
 • вул. Львівській (протяжність 485 м.п.) на суму 90,84 тис.грн.
 • вул. Масксися та частини вул.Гончара (протяжність 320 м.п. ) на суму 62,04 тис.грн.
 • вул. Шевченка (від 33 БМ до смт.Квасилів)- частини вул.Заводська (протяжність 2700 м.п.) на суму 554,9 тис.грн.
 • вул. Базарній- Г.Мазепи- Фабричній, Незалежності (протяжність 2000 м.п.) на 344,86 тис.грн.
 • вул. Новій (протяжність 1535 м.п.) на суму 375,48 тис.грн.
 • капітальний ремонт вул. В.Жука-М.Грушевського (протяжність 1500 м.п.) на суму 392,37 тис.грн.

Зараз загальна  протяжність мережі вуличного освітлення в місті становить 67,1 км.

Кількість освітлюваних приладів впродовж року зросла на 198 шт і становить 1713 штук.

За минулий рік проведено капітальний ремонт дорожнього покриття та виконано інші роботи по таких об’єктах:

 • завершено капітальні роботи вул.Огієнка та провулку Огієнка ( протяжність 275,6 м.п. 1240 м.кв.) на суму 913,00 тис.грн.
 • вул. Стуса (протяжністю 376 м.п. 2138 м.кв.) на суму 1383,63 тис.грн.
 • Пішохідної доріжки в міському гідропарку ( протяжність 271 м/ 678 м.кв.) на суму 887,82 тис.грн.
 • Капітальний ремонт по вул.Чайковського та частини дорожнього покриття по вул. О.Кобилянської на суму 1308 тис.грн (протяжність 425м.п.).
 • Капітальний ремонт частини пішохідної доріжки по вул.Шевченка (від вул. 8-го Березня до буд. 183 по вул.Шевченка) на суму 698,02 тис.грн. (протяжність 205м.п. /490 м.кв.).
 • Капітальний ремонт пішохідної доріжки по вул. 8-го Березня від вул. Шкільна до вул. Зелена на суму 887,82 тис.грн. (протяжністю 200 і 746м2).
 • Капітальний ремонт вул.Гончара провулку Церковний на суму 734,38 тис.грн. протяжністю 361 м.п. і пл. 1188 м .
 • Капітальний ремонт по вул. У.Самчука з провулком ( протяжністю 290 м.п. 1723 м2 ) на суму 1121,335 тис.грн.
 • Капітальний ремонт вул. Словацького (від вул.Кн.Володимира до вул.Гонти з провулком Кн.Володимира (протяжність 370 м.п. 2108м2 ) на суму 1460,17 тис.грн.
 • Закінчено роботи по капітальному ремонту дорожнього покриття по вул.Шевченка від будинку №242 до будинку №266 на суму1346,34 тис.грн. (протяжністю 266 м.п. 1868 м2 та тротуара 236м2).
 • Розпочато роботи по реконструкції дамби по вул.Старомильській на які було використано 26,00 тис.грн.
 • По програмі «Безпечне місто» поставлено 31 камеру і використано -300 тис.грн.
 • Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Миру від вул.2-го Лютого до буд.№1 на суму 1346,34 тис.грн. (протяжністю 201 м.п. 1378м2 та тротуара 130 м.п./ 225м2).

Виготовлено проектно-кошторисну документацію на:

 1. Капітальний ремонт трибун, приміщення роздягальні стадіону «Локомотив».
 2. Будівництво першої черги інженерних мереж в масиві забудови для учасників АТО.
 3. Капітальний ремонт покриття по вул. Толстого.
 4. Капітальний ремонт центральної дороги на кладовищі по вул.Коперника.

Проведено коригування проектно-кошторисної документації на:

 1. Будівництво оглядових майданчиків в гідропарку м. Здолбунів.
 2. Капітальний ремонт дорожнього покриття вулиці Шкільна з транспортною розв’язкою на перехресті вулиць Шевченка, Шкільна та Паркова.

Також, проведено поточний ремонт вулиць  площею 3200 м.кв. на загальну суму 2357,78 тис.грн. (вул. Шкільна, вул. Наливайка, вул. Мазепи, вул. Базарна, вул. Ясна, вул. Грушевського, вул. Пушкіна, вул. Приходька, вул. Зелена, вул. Паркова, вул. С.Бандери, вул. Драгоманова, вул. Л.Українки, вул. Паркова, вул. Шевченка, вул. Яворницького, вул. Гончара, вул. Міцкевича, вул. Садки, вул. Старомильська, вул. Заводська, вул. Пирогова, вул. Котляревського, вул. Старицького, вул. Фестивальна, пров. Старицького, Незалежності).

Проведено поточний ремонт пішохідних доріжок по вул.Зеленій, Л.Українки, Грушевського, Шевченка, Г.Мазепи, Кн.Ольги, Садовій на суму 291,8 тис.грн.

Також проведено поточний ремонт проїздів до будинків по вулицях Чубинського, Заводській,3-9, Коперника, 57-55 на суму 168,7 тис.грн.

Для монтажу та демонтажу новорічної ялинки, а також придбання новорічних прикрас було витрачено 50,00 тис.грн.

Протягом звітного року «Підприємством» було придбано запчастини до транспортних засобів та здійснено ремонт колісної техніки на суму 91,3 тис.грн.

В 2018 році був проведений поточний ремонт приміщень КП «Здолбунівське» на суму 33,1 тис.грн., а також на ремонт косарок було використано 14 тис. грн.  За 2018 рік на влаштування пристроїв примусового зниження швидкості по вулицях Міцкевича-4 шт, Кармелюка-3шт, Князя Володимира-2 шт, проїзд між домами по вул. Коперника, 51-57-3шт, та вул. 2-го Лютого,6-2шт. За 2018 рік було заміно та  установлено 87 знаків та відремонтовано 23  дорожних знаків на це було використано 58,4 тис,грн.

За відлов та стерилізацію безпритульних тварин проплачено 33 тис.грн. на утилізацію небезпечних відходів ( мастила, ртутьвмісні лампи, шини, відпрацьовані акумулятори) витрачено 2936 грн.

За поверхневі стічні води «Підприємством» було оплачено 40 тис.грн.

В минулому році на поповнення статутного фонду було придбано:

–    Віброплиту – 27 тис.грн.

 • Ігрове обладнання – 195,0 тис.грн.
 • Пам’ятник Б.Мазеровському – 15 тис.грн.
 • Роздягалку на пляж – 14,0 тис.грн.
 • Причіп для легкового автомобіля – 11 тис.грн.
 • Критих павільйонів для автобусних зупинок – 56 тис.грн.
 • Машину для нанесення дорожньої розмітки – 199 тис.грн.
 • Ігровий майданчик «Юний пожежник»– 93,3 тис.грн.

Середньомісячна заробітна плата по підприємству зросла в порівнянні з минулим роком на 9,2%, що обумовлено зростанням мінімальної заробітної плати із 3200 грн. до 3723 грн.   і становить 5200 грн.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети