Кажани ставлять виставу у Здолбунові та Нетішині

вистава кажанЯкщо вам подобається розгадувати загадки і ви зачитуєтеся детективами, тоді обов’язково приїжджайте, приходьте у м.Здолбунів в останню п’ятницю лютого (27.02) на 19.00 год. Театральна студія “Кажан” (кер.Василь Гізун) при Будинку культури цементників показує виставу “Театр одного глядача”. Поспішайте – вам сподобається. Довідки за телефоном: 067 360 22 67 або (03652) 2 24 91

Виставу вперше показали минулого року і ось знову випала нагода показати її глядачу, оскільки повернувся із Греції на нетривалий час виконавець ролі режисера Ніколас Черняукас. Роль асистенки у Здолбунові цього разу зіграє Олена Трішина – спеціаліст управління соцзахисту населення Здолбунівської РДА (колеги, ви не хочете подивитись на свою колежанку у незвичному образі?). Одну із головних ролей виконує Віктор Місюра – працівник ПАТ “Волинь-Цемент”, чарівне тріо-дівчат представлено теж різнобарвно: тут тобі і студентка рівненського медколеджу, гуманітарного універститету, економіст здобунівського відділення банку.

Роль Патлатого виконує керівник Ігрового Інтелектуального клубу ЗЕОНу Микола Мокрик, теж студент факультету математики та інформатики РДГУ.

Вперше дебютуватиме у виставі у ролі клоуна  Ольга Купріян – чудова життєрадісна красуня, сміх якої ви не забудете ніколи. Пару у виставі їй складе інша здолбунівчанка Марина Мельничук. Тому, хто хоче побачити жіночу боротьбу на сцені БКЦ – обов’язково не забудьте прийти!

Особливо запрошуються ті, хто давно мріяв побачити, як розправляються з Миколою Орловим, принциповим громадським діячем нашого краю, який не дає спокійно дихати місцевій владі.

Ми вас заінтригували? Приходьте й розгадуйте загадку дивної театральної групи, яка ставить виставу всього для одного глядача, якого ніхто і ніколи не бачив…

Театральна аматорська група “Кажан” – це об’єднання любителів театру, яких об’єднав під своїм дахом БКЦ.

А 1 березня у неділю запрошуємо на 17 годину жителів Нетішина побачили на малій сцені БК цей детектив!Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети