Кажан представив антивійськову драму

Складна тема про те як думати головою, а не служити вождям.  І як крок до свободи може дорого коштувати.вистава погляд крізь стіну (5)вистава погляд крізь стіну (6) вистава погляд крізь стіну (4) вистава погляд крізь стіну (7) вистава погляд крізь стіну (1) вистава погляд крізь стіну (2)

По завершенні вистави ще довго ділилися враженнями між собою глядачі, приємно що і офіцер з АТО першою подією по прибуттю у відпустку обрав виставу Кажанів та зустріч з друзями!

зустріч в театріВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети