Картки адмінпослуг в Здолбунівській ДПІ

біля вікна обслуговування фізичних осібОдним із завдань, поставлених  Законом України від 6 вересня 2012 року № 5203-VI  «Про адміністративні послуги» є забезпечення права громадян на отримання повної та достовірної інформації про порядок надання таких послуг суб’єктом її надання на кожну адміністративну послугу.

    Фахівцями Міністерства доходів і зборів України розроблено інформаційні картки на кожну з адміністративних послуг, які надаються податковими та митними органами.  Їх затверджено наказом Міністерства доходів і зборів України від 14.06.2013 року № 161 «Про затвердження інформаційних карток адміністративних послуг».

    В інформаційній картці адміністративної послуги, розміщено:

– найменування суб’єкта надання адміністративної послуги, його місцезнаходження, режим роботи, телефон, адресу електронної пошти та веб-сайту;

– перелік документів, необхідних для отримання адміністративної послуги;

– порядок та спосіб їх подання;

– інформацію про умови чи підстави отримання адміністративної послуги;

– платність або безоплатність адміністративної послуги, розмір та порядок внесення плати;

– строк надання адміністративної послуги;

– результат надання адміністративної послуги;

– можливі способи отримання відповіді (результату);

– акти законодавства, що регулюють порядок та умови надання адміністративної послуги.

     На сьогодні ознайомитись з інформацією щодо переліку адміністративних послуг та порядку їх надання можна завітавши в Центр обслуговування платників податків податкової інспекції. Також її розміщено у Реєстрі адміністративних послуг за адресою www.me.gov.ua, а незабаром, у рамках реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 03 січня 2013 року № 13 „Про затвердження Порядку ведення Єдиного державного порталу адміністративних послуг”, – на Єдиному державному порталі адміністративних послуг (ЄДПАП).

     Запровадження інформаційних карток адміністративних послуг, які надаються податковими та митними органами, значно підвищить якість обслуговування платників податків і зборів.

Здолбунівська ОДПІВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети