Карта укриттів у Здолбунівській громаді

🔻У випадку сигналу сирен та спецавтомобілів потрібно буде переміститись до ПРУ чи підвалів, які можуть стати тимчасовим прихистком. Всі вони будуть відкриті.
📢Тимчасовим прихистом для мешканців приватних будинків міста та сіл, повинні стати підвали та погреби на приватних обійстях.
❗️❗️❗️З собою мати рюкзак з необхідними документами (паспорт, свідоцтва про народження дітей) речами, продуктами, ВОДОЮ, найнеобхіднішими ЛІКАМИ)❗️❗️❗️
Прохання з розумінням поставитись до таких незручностей, зберігати спокій!
Карта укриттів – за посиланням:

https://www.google.com/maps/d/viewer?mid=1oO_y4oW29sXI0bE9_DJRxYUDATxFEweb&ll=50.5171058573236%2C26.25784359812011&z=13

інформація Здообунівської міської радиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети