Карантин в районі триває

З 20.02.2015 року в районі значно зросла захворюваність на ГРИП та ГРВІ і складає 577 випадків, епідемічний поріг на цей же період становить 90,0 на 10 тисяч населення (відмічається перевищення епідемпорогу на 12,2%)

23.03.2015 року відбулось перше засідання постійної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Здолбунівського району, на якому було вирішено в районі запровадити карантин.

З 27.02.2015 року у порівнянні з минулим тижнем захворюваність зросла на 8%. Надалі утримуються найвищі показники захворюваності серед дітей – 287,5 на 10 тияч населення. За цей період госпіталізовано до Здолбунівської ЦРЛ 33 захворілих, в тому числі 27 дітей. Лабораторно у хворих підтверджений грип В.

Хвороба починається раптово – з ознобу, болю голови і швидкого підвищення температури тіла. Біль локалізується переважно в ділянці лоба, надбрівних дуг, рідше в скронях. Незабаром приєднуються біль і ломота в м’язах, крупних суглобах і попереково-крижовій ділянці, відчуття жару і рясне потіння. Різко погіршується самопочуття, зростають слабкість, розбитість; хворого дратують яскраве світло і шум. Він стає кволий, сонливий, іноді, навпаки, дещо збуджений і скаржиться на безсоння. Втрачається апетит. У тяжких випаΡ ках можуть виникати запаморочення, порушення свідомості, марення, судоми, блювання. Температура тіла в найближчі години від початку захворювання досягає 38,5-40 °С.

Хворі відзначають закладання носа, відчуття дряпання і сухість у носовій частині глотки, чхають. Але нежить приєднується лише на 2-3-тю добу. Виділення з носа серозні або серозно-слизові, незначні. З’являється сухий болючий кашель. У 1/3 хворих виникають приступи надсадного кашлю, які супроводжуються синюшністю і набряком обличчя, сльозотечею та закінчуються виділенням мокротиння. З 3-4-го дня кашель вологий, приступи його рідшають. Самолікування грипу недопустиме. Часто виникають пневмонія, гайморит, отит, тонзиліт, загострення ревматизму, туберкульозу, нефриту, рідше трапляється енцефаліт, менінгоенцефаліт, пієлонефрит. Тому, при перших ознаках захворювання, слід звернутись до лікаря.

Райінфекціоніст Ткачук Л.М.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети