Карантин підняв питання легітимності та стану ринку у Здолбунові

ви б сюди прийшли за продукцією?

Не вщухають пристрасті у Здолбунові щодо роботи, чи швидше відновлення роботи ринку по вул.8 Березня. Ініціатори “заколоту” підприємці, які торгують на ринку, а нині вже другий місяць не можуть її відновити, хоча центральна влада дала послаблення в цій частині карантину і деякі ринки області вже відновили свою роботу. Тільки не цей ринок.

Фактів мало, припущень багато. А запитань, ще більше.

Власник – Здолбунівська міська рада. Орендарі змінюються – це приватне підприємство (чи ФОП), яких повязують із посадовою особою Здолбунівської районної ради. Підприємців на ринку близько 100. Решта продавців – жителі прилеглих сіл, які продають домашню продукцію. Широко буяє вулична торгівля поблизу ринку, з якою регулюрно безуспішно на папері бореться міський голова і поліція. Питанням благоустрою на ринку, антисанітарії, непрозорості ціноутворення було присвячено багато матеріалів ЗС:

Запитання до здолбунівського міського голови

 Здолбунівські депутати радились як навести лад у торгівлі в місті

Хто й коли наведе порядок навколо ринку у Здолбунові

Чим на цей раз завершиться підприємницька активність побачимо. Як мінімум декілька питань лунають з уст багатьох підприємців ринку:

  1. Якщо ринок не можна відкрити, то хто і на яких умовах в них збирав кошти за те що вони на ньому торгують
  2. Чи є у ринку всі необхідні документи щоб він і надалі залишався ринком і що потрібно зробити для його відкриття
  3. Хто має відшкодувати кошти за виготовлені кіоски, закуплені запаси товарів, якщо з ринку пішли ще торговцями, а повернутися не можуть ні сьогодні, і не факт що і завтра
  4. Хто і як контролював від міської влади виконання рішень щодо діяльності цього ринку

Люди неорганізовані, але схвильовані, запитують пораду в усіх, не знають як діяти. Для більшості головне повернутися і торгувати, хоча, здається сам час підказав взятися за цю ситуацію і вирішити. Чесно відповісти громаді що тут за стан нині і що може бути завтра. Краще жахливий кінець ніж жах без кінця?

Коментує депутат Здолбунівської міської ради Микола Орлов:

Нинішня влада у нинішньому складі не в змозі вирішити це питання. Бо та бізнесово бюджетна дружба яка склалася у Здолбунові між чиновниками зацікавлена швидше у коштах з повітря ніж у якісних послугах населенню. Для вирішення цього питання будувався ринок по тій же вулиці 8 Березня тільки вище, при виїзді на трасу. Він так і називається сільгоспринок. Тільки будувався такими  “спеціалістами” , що ні вигляду ні порядку не має і досі, як і багато того, до чого доклали руку керівники місцевого КП. Як на такий ринок перейти людям, що тут вони будуть робити? Якби хотіли зробити то зробили би тут сучасний ринок, прорекламували би серед нинішніх відвідувачів ринку, домовилися би з перевізниками про два рейси від 142 км до ринку і назад, щоб селяни могли привезти свій крам і встигнути назад до елекричок. Але я вже втомився комусь щось розповідати як то воно може бути і як воно в інших громадах організовано. Памятаєте паркування на тротуарах по 8 Березня біля ринку всіх автохамів. Мені казали, що то побороти не можна, що один проти всіх…. Але десяток рейдів з фотокамерою з громадським патрулем, виклики поліції, листівки антихам на лобове скло і врешті решт високі бордюри та нові тротуари ситуацію виправили. Хоча ідеально є ще розвантаження цієї частини вулиці, оскільки поруч є недорога автостоянка, але наші ж вдушаться швидше за пару гривень, ніж заплатять за комфортну стоянку свого авто.

Бажання підприємців розібратися у ситуації заохочую, ринком те місце яке є не вважаю, вийти із ситуації можливо, але не при цьому меру і не при цьому орендарю.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети