Карантин, оголошений через африканську чуму, ЗНЯТО

 У зв’язку з закінченням карантину по африканській чумі свиней та виконанням ветеринарно-санітарних заходів, 17 липня 2017 року проведено позапланове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при районній державній адміністрації де прийняте рішення № 9 «Про зняття карантину по африканської чуми свиней з підсобних приміщеннях спільного хліва гр. С та гр. К., що розміщений на вул. Миру, с. Цурків Спасівської сільської ради, оточуючих населених пунктів, які входять в зону захисту та зону спостереження».

З  17 липня 2017 року, населені пункти, які входили до зони захисту та зони спостереження можна вважати благополучними по африканській чумі свиней.

Завезення та утримування свиней у спільному хліві гр. С. та К., що розміщений по вул. Миру, дозволяється через 6 місяців після зняття карантину.

Утримування свиней у індивідуальних господарствах громадян с. Цурків дозволяється  після зняття карантину, тобто з 17.07.2017 р.

Африканська чума свиней є однією із найбільш небезпечних хвороб свиней, оскільки характеризується високою смертністю свиней та значними економічними збитками. Тому ще раз звертаємо увагу громадян Здолбунівського району на небезпеку даного захворювання та просимо Вас:

  • не купувати живих свиней без відповідних ветеринарних документів;
  • не купувати м’ясо та м’ясопродукти, які не пройшли ветеринарно-санітарної експертизи, а тим більше на стихійних ринках чи у не відведених місцях для торгівлі;
  • при виявленні захворювання чи загибелі свиней обов’язково повідомляти спеціалістів державної служби ветеринарної медицини за телефоном 2-26-26.

 

 

 

Здолбунівське районне управління

Головного управління

Держпродспоживслужби

в Рівненській області

 

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети