Карантин через скажену лисицю

У зв’язку із випадком захворювання лисиці на сказ у селі Загребля, рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Здолбунівській районній державній адміністрації від 08.09.2016 року №12 було оголошено неблагополучним щодо захворювання на сказ с. Загребля та введені карантинні обмеження, а також визначено наступні межі загрозливої зони, а саме м. Здолбунів, села Урвенна, Гільча Друга, Лідаво, Залісся, Здовбиця, Миротин, Гільча Перша, Івачкове, Копиткове, Новомильськ, Коршів,  Уїздці , а також села Острозького району Завидів, Українка, Лебеді та лісові і польові мисливсь угіддя Здолбунівської ГО УТМР.

До зняття карантинних обмежень на неблагополучній на сказ території забороняється: проведення заходів із залученням тварин, вивезення за межі вказаних вище зон собак, котів і диких тварин.

В рамках прийнятого «Плану заходів по ліквідації осередку сказу в c. Загребля, оточуючих населених пунктах та лісових масивах які входять в загрозливу зону» вживаються всі заходи по недопущенню поширення збудника інфекції, а саме подвірний обхід з проведення додаткових антирабічних щеплень, роз’яснювальна робота серед населення, тощо.

Звертаємо особливу увагу мешканців району на тенденцію до зараження котів та не вакцинованих собак сказом. В звязку з цим в черговий раз просимо надати домашніх собак та котів у найближчу установу ветеринарної медицини для щеплення проти сказу, а при появі клінічних ознак захворювання доставляти тварину для огляду. Слід дотримуватись правил утримання та вигулу домашніх собак і котів, не створюючи небезпеку оточуючим.

 

 

Управління Держпродспоживслужби

 в Здолбунівському районіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети