. Карантин через сказ | Здолбунів City

Карантин через сказ

скажений песУ зв’язку із випадком захворювання собаки на сказ у селі Залісся, рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Здолбунівській районній державній адміністрації від 10.02.2016 року №2 було оголошено неблагополучним щодо захворювання на сказ с. Залісся та введені карантинні обмеження, а також визначено наступні межі загрозливої зони, а саме села Дермань Перша, Борщівка Перша, Мізочик, Озерко, Клопіт, Стеблівка, Кунин, Коршів, Уїздці, Урвенна, Гільча Друга, Йосипівка, Гільча Перша, Замлинок та смт. Мізоч, лісові та польові мисливсь угіддя Здолбунівської ГО УТМР та ГО МРТ «Ліски».
До зняття карантинних обмежень на неблагополучній на сказ території та загрозливій зоні забороняється: проведення заходів із залученням тварин, вивезення за межі вказаних вище зон собак, котів і диких тварин.
В рамках прийнятого «Плану заходів по ліквідації осередку сказу в c. Залісся, оточуючих населених пунктах та лісових масивах які входять в загрозливу зону» вживаються всі заходи по недопущенню поширення збудника інфекції, а саме подвірний обхід з проведення додаткових антирабічних щеплень, роз’яснювальна робота серед населення, тощо.
Звертаємо особливу увагу мешканців району на тенденцію до зараження котів та не вакцинованих собак сказом. В звязку з цим в черговий раз просимо надати домашніх собак та котів у найближчу установу ветеринарної медицини для щеплення проти сказу, а при появі клінічних ознак захворювання доставляти тварину для огляду. Слід дотримуватись правил утримання та вигулу домашніх собак і котів, не створюючи небезпеку оточуючим.

Управління ветеринарної
медицини в Здолбунівському районі

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама