Кандидати на мера Здолбунова мають внести заставу

Здолбунівська міська виборча дільниця знаходиться за адресою: м. Здолбунів, вул. Коротка 9, тел. 2-50-03. Розклад роботи: пн-пт. 900-1800, суб. 900-1330, нед. – вих.

Повідомлення:

Здолбунівська міська виборча комісія повідомляє, що банківський рахунок, поданий Здолбунівської районною територіальною виборчою комісією, що був надрукований в газеті «Нове життя», для сплати застави кандидатами в депутати міської ради та кандидатами на посаду міського голови, є невірним.

Повідомляємо дійсний рахунок Здолбунівської міської виборчої комісії:

р/р  37326210600351

МФО 833017 УДКСУ у Здолбунівському районі

ЗКПО 34087865

Розмір застави:

  • Кандидати на посаду міського голови – 937 грн. 00 коп.
  • Список кандидатів від політичних партій – 937 грн. 00 коп.


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети