Кандидат у народні депутати Михайло Корилкевич: чому я йду у парламент ?
Стартували перегони на позачергових виборах до Верховної ради України. Кожен із зареєстрованих кандидатів у 154 виборчому окрузі оприлюднює свою передвиборчу програму, своє бачення перемін в українському суспільстві, яке нині переживає найважчий період від дня проголошення Незалежності. Хочу теж поділитись з виборцями своїми планами, обґрунтувати своє рішення про балотування у найвищий законодавчий орган держави.
Одразу зауважу, що вибір цей зробив не на голому місці. У свої 42 роки маю чималий досвід роботи у бізнесі. Доводилось керувати великими трудовими колективами – і сільгосппідприємствами, і промисловими компаніями. Тому мені відомо, що є вирішальним на виробництві, як, і до речі, у будь-якій практичній діяльності – це правильний підбір кадрів. Якщо керівник підібрав людину, яка має відповідні здібності, освіту, практичні навики і бажання працювати – успіх і позитивний результат забезпечений.
Я неодноразово проводив співбесіди з кандидатами на ту чи іншу посаду, знаю, яка це відповідальна і непроста справа. Головне, щоб претендент на робоче місце мав саме ті якості, які потрібні на цій посаді. Приміром, якщо це бухгалтер – він має бути скрупульозним в найдрібніших деталях і відзначатись високою відповідальністю. Якщо це начальинк виробництва – він має знати кожен гвинтик механізму – як той працює, як його ремонтувати. Якщо це менеджер з продажу – він має знати і цінувати своїх клієнтів…
Зараз я теж наймаюся на роботу і проходжу співбесіду. Ви, шановні виборці, – мої роботодавці. Вам вирішувати, чи можу я працювати народним депутатом. Сподіваюся, що і ви будете об»єктивними до мене, і оцінюватимете мене як найманого працівника, який іде в один із державних органів управління.
Це просто робота. Є робота головного механіка заводу. Є робота президента країни. Є праця члена парламенту. Ніхто з них не є небожителем або людиною з особливими талантами. Просто працівник має відповідати певним критеріям і вимогам.
Отож пропоную обговорити ці критерії і знайти відповіді на питання, чи відповідаю я цим вимогам.
1.Парламент – це місце, де люди пишуть закони, правила за якими живе держава. Член парламенту – це людина, яка вміє писати ці правила. Я вмію. Тому що освоїв професії інженера (це людина, яка вміє правильно налаштовувати для роботи механізми) і менеджера ( це людина, яка має правильно організовувати роботу інших людей)
- У компанії, яку очолював, я запровадив систему управління, яка забезпечує роботу підприємства без зовнішнього втручання і наглядача. Є правила, люди працюють за цими правилами, і їх не треба підганяти чи контролювати щохвилини. Так само і на рівні держави. Потрібно налаштувати правильні закони і не втручатися в життя людей, не заважати їм працювати. Я вмію це робити, бо вже маю такий досвід.
3.Зараз наша держава в скрутній ситуації – вона бідна і занедбана. Нам потрібно запровадити ті правила, якими користується весь світ, передові країни Європи та Америки, завдяки яким вони стали заможними. Я знаю ці правила, тому що вчився в Європі, добре знаю англійську мову і без проблем спілкуюся і маю хороші відносини з багатьма європейськими підприємцями. Я зможу перенести їх досвід в Україну.
- Нам потрібні інвестиції для відновдення економіки. Я знаю, як правильно пояснити європейцям, чому гроші треба вкладати в Україну. Я вже це робив, і зможу зробити ще не один раз. Найближчим часом їду в Канаду, вирішувати ці питання, зокрема. веду перемовини з бельгійскою фірмою, найбільшою в Європі у своїй галузі. Бельгійці зацікавлені вкладати кошти в Україну.
- Мені потрібна ваша підтримка. Я знаю, для чого нам інвестиції, як змусити їх працювати на користь людям.
По-перше, це створення виробництв і робочих місць. А в Дубні – розвиток туристичної інфраструктури, будівництво готелів, розвиток історичної спадщини. Ми знаходимось на шляху з Європи у Київ, і маємо цим скористатися.
По-друге, це розвиток сучасної енергетики, щоб ми в майбутньому не залежали від російського газу. Для цього потрібно використовувати енергію вітру, сонця, води, землі. Саме ці напрямки готові фінансувати європейці і ми маємо їм запропонувати хороші проекти. Над такими проектами ми вже працюємо.
По-третє, це розвиток системи охорони здоров»я. У нас, на жаль, дуже багато хворих людей. Щоб змінити ситуацію на краще, є два щляхи. Перший – поліпшувати роботу медичних закладів. Зараз ми працюмо над тим, щоб перевезти гуманітарний вантаж ЮНЕСКО – медичне обладнання, інвентар – з Франції на Дубенщину. Для транспортування в Україну вантажу, вартістю 300 – 500 тис. євро, потрібно залучити лише 100 тис. грн. Ми беремо участь в розробці плану реформування районної медицини, аби вона стала ефективнішою.
Отже, перший шлях до здоров»я – це допомага хворим людям. Другий шлях – допомагати здоровим не хворіти, вести здоровий спосіб життя. Я займаюся спеціальною системою оздоровлення «Зцілюючий імпульс», автором якої є закарпатський горець Володимир Вукста, завдяки якій спочатку оздоровився сам, а потім допоміг стати здоровішими членам моєї сім»ї. Далі започаткуав телепередачу «Здоров»я нації» щоб і наші глядачі стали на шлях здорового способу життя.
По-четверте, це розвиток освіти, доромога молоді стати корисними членами суспільства, знайти роботу, стати конкурнетоспроможними у цьому житті. Для цього я допомагю молоді вчитися і самореалізовуватися. Ми знайшли чудових молодих людей – волонтерів. Вони зараз проводять курси з надання першої медичної допомоги. Синонімом слова «волонтер» є слово «помічник» І ми вчимо хлопців і дівчат допомагати людям, і саме цим сприяємо їх розвитку. Нещодавно з цією метою Рівненський обласний благодійний фонд «Любіть Україну» організував таборування – вишкіл волонтерів. Я допомагаю провести важливий захід у Дубні за європейською програмою «Науковий пікнік» ( популяризація науки серед молоді) – і це лише початок. Далі у нас ще багато цікавих проектів для молодих людей.
У кожній з цих проблем я компетентний, і вже зробив певні конкретні кроки для їхнього вирішення. Якщо я стану депутатом, зможу це робити набагато ефективніше.
Якщо ж ви мене не обирете, не робитиму з цього трагедії. Я просто наймаюся на нову, цікаву для мене роботу, але я не безробітний. Буду робити все те, що запланував, але без депутатського мандату, а тому, можливо, в менших масштабах.
Я голова правління благодійного фонду «Любіть Україну», і ми будемо працювати, щоб змінити ситуацію в медицині на краще, привезти в Україну гуманітарні вантажі ЮНЕСКО, допомогти розвиватися нашій молоді
Я президент Української асоціації вапняної промисловості, і ми будемо залучати інвестиції, створювати нові робочі місця. Для цього я їду в Канаду.
Я голова Громадської екпертної ради, і ми будемо розвивати місцеву енергетику, займатися питаннями енергозбереження і енергетичної безпеки.
Я буду пропагувати здоровий спосіб життя і сам його сповідувати.
Отож в будь – якому випадку я залишаюся разом з вами, щоб працювати на користь громади.
Михайло Корилкевич – кандидат у народні депутати по виборчому округу №154.
на правах політичної реклами
Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.