Канал ТВі заявляє про рейдерське захоплення

Оригінал заяви, надісланої електронною поштою від Київської Незалежної медіапрофспілки.

Сьогодні, 23 квітня, зранку співробітники каналу ТВі опинилися в ситуації, яка за зовнішніми формальними ознаками скидається на рейдерське захоплення телеканалу. На своє робоче місце було недопущено генерального директора телекомпанії «Телерадіосвіт» Наталю Катеринчук разом із багаторічним власником каналу Костянтином Кагаловським. На офіційному сайті tvi.ua було розповсюджено прес-реліз, згідно з яким змінено структуру власності компанії, новим керівником призначено журналіста Артема Шевченка, а Наталю Катеринчук відповідно звільнено. На загальних зборах колективу було представлено в якості нового інвестора американського бізнесмена Алєксандра Альтмана, попередній власник був оголошений неіснуючим.

Згодом нове керівництво узагалі зняло з ефіру програму Сьогодні про головне і замість неї запустили повтор. Редактори та журналісти ТВі не змогли оприлюднити своєї позиції щодо ситуації на каналі.

Журналісти ТВі вимагають:

  • Припинити рейдерське захоплення телеканалу.
  • Дати можливість журналістам вийти в прямий ефір зі своєю заявою щодо ситуації на каналі.
  • Аби правоохоронні органи встановили законність зміни керівництва та інвесторів каналу
  • Забезпечити невтручання в діяльність каналу і припинити випадки цензури, що вже з’явилися
  • на ТВі.
  • До цього ми оголошуємо страйк у вигляд невиходу в ефір.

Колектив ТВі Відео – з сайту LB.ua.

P.S.
Заява надійшла на адресу профспілки електронною поштою від Насті Станко, журналіста ТВі, члена Незалежної медіа-профспілки. За її словами, колектив редакції (окрім редакторів Єгора Чечеринди, Віталія Портнікова, Кирила Лукренка та Артема Шевченка) підтримав цю заяву.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети