. Календар, заявка, таблиці чемпіонату з міні-футболу | Здолбунів City

Календар, заявка, таблиці чемпіонату з міні-футболу

футбол

Як кажуть в народі – в останній вагон останнього тамбуру відправляючого потяга… Команда «Хаос» с.Богдашів встигла у регламентні терміни подати заявку на участь у 2-му чемпіонаті Здолбунівського району з міні-футболу. Таким чином у нас на старті 16 команд. Наводимо нижче змінені терміни проведення турів, бланк заявки та календарі змагань у групах.

Другий чемпіонат Здолбунівського району з міні-футболу

Склади груп:

Група «А» Група «В» Група «С»

1. «Глинськ»   

   (с.Глинськ)

1. «Мізоч»

   (смт.Мізоч)

1. «Неямайка»   

   (м.Здолбунів)

2. «Вікторія»

   (с.Копитків)

2. «Стеблівка»

   (с.Стеблівка)

2. «Шкільна»  

   (м.Здолбунів)

3. СК «Меридіан»

   (с.Гільча)

3. «Нова Мощаниця»

   (с.Нова Мощаниця)

3. «Хемп-01»  

   (м.Здолбунів)

4. «Dream-team»

   (с.Новомильськ)

4. «Білашів-1»

   (с.Білашів)

4. «Хлібороб»

   (м.Здолбунів)

5. ДЮСШ

   (с.Здовбиця)

5. «Білашів-2»

   (с.Білашів)

5. «Хаос»

   (с.Богдашів)

6. «Армагедон»    

   (с.Здовбиця)

   

 

Терміни проведення турів:

1 тур 3 липня Група «А» с.Здовбиця
2 тур 10 липня Група «А» с.Гільча
Група «В» смт.Мізоч
Група «С» м.Здолбунів
3 тур 17 липня Група «А» с.Глинськ
Група «В» с.Білашів
Група «С» м.Здолбунів
4 тур 24 липня Група «А» с.Копитків
Група «В» с.Нова Мощаниця
Група «С» с.Богдашів
5 тур 31 липня Група «А» с.Новомильськ
Група «В» с.Стеблівка
Група «С» м.Здолбунів
1-й півфінальний тур 7 серпня 4 команди (рейтинг-жереб)
2-й півфінальний тур 14 серпня 4 команди (рейтинг-жереб)
фінал 23 серпня 4 команди (по два переможці 1/2)

 

 

 

 

 

 

місце печатки                           Заявка команди ______________________________________

  лікарського закладу                     на участь у чемпіонаті Здолбунівського району

                                                         з міні-футболу 2016 року

  

п/п

Прізвище, ім’я,

 по-батькові

Дата та місце

народження

Місце  прописки Віза лікаря
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12

 

Представник команди                                                            (                                            )

                                                       підпис                                          прізвище та ініціали     

 

     мобільний телефон представника команди:

  

Група «А»
1. «Глинськ» (с.Глинськ)
2. «Вікторія» (с.Копитків)
3. СК «Меридіан» (с.Гільча)
4. «Dream-team» (с.Новомильськ)
5. ДЮСШ (с.Здовбиця)
6. «Армагедон» (с.Здовбиця)

 

1 тур 3 липня с.Здовбиця господарі туру

ДЮСШ (с.Здовбиця) + «Армагедон» (с.Здовбиця)

1 10.00 «Армагедон» (с.Здовбиця) – ДЮСШ (с.Здовбиця)
2 10.40 «Вікторія» (с.Копитків) – «Глинськ» (с.Глинськ)
3 11.20 «Dream-team» (с.Новомильськ) – СК «Меридіан» (с.Гільча)
4 12.00 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Армагедон» (с.Здовбиця)
5 12.40 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Dream-team» (с.Новомильськ)
6 13.20 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Вікторія» (с.Копитків)
2 тур 10 липня с.Гільча господар туру ФК«Меридіан» (с.Гільча)
7 10.00 «Глинськ» (с.Глинськ) – СК «Меридіан» (с.Гільча)
8 10.40 «Вікторія» (с.Копитків) – ДЮСШ (с.Здовбиця)
9 11.20 «Армагедон» (с.Здовбиця) – «Dream-team» (с.Новомильськ)
10 12.00 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Глинськ» (с.Глинськ)
11 12.40 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Армагедон» (с.Здовбиця)
12 13.20 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Вікторія» (с.Копитків)
3 тур 17 липня с.Глинськ господар туру «Глинськ» (с.Глинськ)
23 10.00 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Dream-team» (с.Новомильськ)
24 10.40 «Армагедон» (с.Здовбиця) – «Вікторія» (с.Копитків)
25 11.20 ДЮСШ (с.Здовбиця) – СК «Меридіан» (с.Гільча)
26 12.00 «Глинськ» (с.Глинськ) – «Вікторія» (с.Копитків)
27 12.40 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Dream-team» (с.Новомильськ)
28 13.20 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Армагедон» (с.Здовбиця)
4 тур 24 липня с.Копитків господар туру «Вікторія» (с.Копитків)
39 10.00 «Вікторія» (с.Копитків) – СК «Меридіан» (с.Гільча)
40 10.40 «Dream-team» (с.Новомильськ) – ДЮСШ (с.Здовбиця)
41 11.20 «Армагедон» (с.Здовбиця) – «Глинськ» (с.Глинськ)
42 12.00 ДЮСШ (с.Здовбиця) – «Вікторія» (с.Копитків)
43 12.40 СК «Меридіан» (с.Гільча) – «Глинськ» (с.Глинськ)
44 13.20 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Армагедон» (с.Здовбиця)
5 тур 31 липня с.Новомильськ господар туру «Dream-team» (с.Новомильськ)
55 10.00 «Вікторія» (с.Копитків) – «Dream-team» (с.Новомильськ)
56 10.40 «Армагедон» (с.Здовбиця) – СК «Меридіан» (с.Гільча)
57 11.20 «Глинськ» (с.Глинськ) – ДЮСШ (с.Здовбиця)
58 12.00 «Вікторія» (с.Копитків) – «Армагедон» (с.Здовбиця)
59 12.40 «Dream-team» (с.Новомильськ) – «Глинськ» (с.Глинськ)
60 13.20 СК «Меридіан» (с.Гільча) – ДЮСШ (с.Здовбиця)

 

Група «Б»
1. «Мізоч» (смт.Мізоч)
2. «Стеблівка» (с.Стеблівка)
3. «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)
4. «Білашів-1»(с.Білашів)
5. «Білашів-2»(с.Білашів)

 

2 тур 10 липня смт.Мізоч господар туру «Мізоч» (смт.Мізоч)
13 10.00 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Білашів-1»(с.Білашів)
14 10.40 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Білашів-2»(с.Білашів)
15 11.20 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Білашів-1»(с.Білашів)
16 12.00 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Мізоч» (смт.Мізоч)
17 12.40 «Білашів-2»(с.Білашів) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)

3 тур 17 липня с.Білашів господарі туру

«Білашів-1»(с.Білашів) + «Білашів-1»(с.Білашів)

29 10.00 «Білашів-1»(с.Білашів) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)
30 10.40 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)
31 11.20 «Білашів-1»(с.Білашів) – «Білашів-2»(с.Білашів)
32 12.00 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)
33 12.40 «Білашів-2»(с.Білашів) – «Мізоч» (смт.Мізоч)

4 тур 24 липня с.Нова Мощаниця господар туру

«Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)

45 10.00 «Білашів-1»(с.Білашів) – «Мізоч» (смт.Мізоч)
46 10.40 «Білашів-2»(с.Білашів) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)
47 11.20 «Білашів-1»(с.Білашів) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)
48 12.00 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Стеблівка» (с.Стеблівка)
49 12.40 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Білашів-2»(с.Білашів)
5 тур 31 липня с.Стеблівка господар туру «Стеблівка» (с.Стеблівка)
61 10.00 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Білашів-1»(с.Білашів)
62 10.40 «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця) – «Мізоч» (смт.Мізоч)
63 11.20 «Білашів-2»(с.Білашів) – «Білашів-1»(с.Білашів)
64 12.00 «Стеблівка» (с.Стеблівка) – «Нова Мощаниця» (с.Нова Мощаниця)
65 12.40 «Мізоч» (смт.Мізоч) – «Білашів-2»(с.Білашів)

 

Група «С»
1. «Неямайка» (м.Здолбунів)
2. «Шкільна» (м.Здолбунів)
3. «Хемп-01» (м.Здолбунів)
4. «Хлібороб» (м.Здолбунів)
5. «Хаос» (с.Богдашів)

 

2 тур 10 липня м.Здолбунів господар туру «Хлібороб» (м.Здолбунів)
18 10.00 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів)
19 10.40 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)
20 11.20 «Неямайка» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів)
21 12.00 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)
22 12.40 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Неямайка» (м.Здолбунів)
3 тур 17 липня м.Здолбунів господар туру «Шкільна» (м.Здолбунів)
34 10.00 «Хаос» (с.Богдашів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)
35 10.40 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Неямайка» (м.Здолбунів)
36 11.20 «Хаос» (с.Богдашів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)
37 12.00 «Неямайка» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)
38 12.40 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)
4 тур 24 липня с.Богдашів господар туру «Хаос» (с.Богдашів)
50 10.00 «Хаос» (с.Богдашів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)
51 10.40 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)
52 11.20 «Хаос» (с.Богдашів) – «Неямайка» (м.Здолбунів)
53 12.00 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Шкільна» (м.Здолбунів)
54 12.40 «Неямайка» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)
5 тур 31 липня м.Здолбунів господар туру «Неямайка» (м.Здолбунів)
66 10.00 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів)
67 10.40 «Неямайка» (м.Здолбунів) – «Хлібороб» (м.Здолбунів)
68 11.20 «Хемп-01» (м.Здолбунів) – «Хаос» (с.Богдашів)
69 12.00 «Шкільна» (м.Здолбунів) – «Неямайка» (м.Здолбунів)
70 12.40 «Хлібороб» (м.Здолбунів) – «Хемп-01» (м.Здолбунів)

Милян Сергій, голова ЗРФФ

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама