Кабінетний методист по спорту

чиновникЯк ви вважаєте, хто такий школяр-спортсмен? Це той хто любить фізичні чи розумові навантаження, відчуває адреналін від духу змагань. А хто такий вчитель, тренер із спорту? Це той, хто вміє розгледіти таких учнів. А хто такий методист із здоров’я і фізичної культури? Це той хто організовує, інформує учнів, тренерів, вчителів про можливості, змагання, корисні речі для власного здорового способу життя. Це спортсмен і організатор-помічник у квадраті.

Мав би бути.

Є така посада і у Здолбунівському районному методичному кабінеті.
Є і жива людина, яка виконує ці обов’язки. З кабінету, а мала б жити спортом, фізкультурою. Мала б бути самою помітною і авторитетною у спортивному шкільному середовищі.

Що може бути важливіше за очі школярів, які горять спортивним бажанням? Навіть попри відсутність грошей, є завжди шанс на допомогу партнерів, батьків, школи для того щоб прийняти участь у змаганнях, конкурсах. Але для цього потрібно хоча б поінформувати про такі можливості ті самі школи, фізкультурників, спортсменів.

Нещодавно у Здолбунові відбувся районний етап футбольного шкільного турніру на призи клубу «Шкіряний м’яч». Визначились переможці, які тренувались і чекали можливості проявити свої здібності на обласному рівні. 16 квітня учні ЗОШ№1 мали виїхати в Острозький район на обласний етап, проте цього не відбулось…

В ході з’ясування обставин не виїзду команди школярів ЗОШ№1 на змагання обласного етапу Всеукраїнських змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» сезону 2014\2015 16 квітня 2015 року вияснилось:

Районний етап вказаних змагань відбувся без організаційної участі відділу освіти Здолбунівської РДА та без особистої участі методиста із здоров’я і фізичної культури Здолбунівського районного методичного кабінету Данилюка Андрія Івановича.

Лист-інформація про дати змагань обласного етапу направлений 20 березня 2015 року від відділу молоді і спорту Здолбунівської РДА до відділу освіти за №01/3-45.

До 15 квітня 2015 року методистом Данилюком А.І не було вчинено жодних дій щодо забезпечення участі команди-переможниці районного етапу змагань у обласному етапі.

Лише 15 квітня почалися хаотичні руху з приводу можливої організації виїзду команди та було вже пізно. Погодження, замовлення транспорту, візи лікарів – це все займає час. Змагання відбулись без здолбунівчан…

Двоє активних футбольних вболівальників, до того ж кореспондентів здолбунівських ЗМІ, навідались до методиста і запитали про причини невиїзду команди. Ось що з цього вийшло:

ВІДЕО Юрій Мельник

А)виявляється команда була не готова

Б) колега методиста вважає, що право запитувати у методиста і фотографувати має право …КГБ

Ситуація була подана про такий інцидент голові Здолбунівської РДА.

Ось, що прокоментував ЗС Сергій Кондрачук, голова Здолбунівської РДА:

Першим ділом я віддав розпорядження, щоб виїзди інших двох команд відбулись без зривів, а далі запросив інформацію про те, чому так сталося. Зважаючи на пояснення, надані методистом Данилюком А.І, завідуючою методкабінетом Глущук Н.М, службову записку начальника відділу у справах молоді та спорту Здолбунівської РДА Гарбовського М., лист в.о.директора КП «Управління майновим комплексом Здолбунівської райради», та виходячи із того, що згідно посадової інструкції методиста із здоров’я і фізичної культури Здолбунівського районного методичного кабінету, затвердженої 05 січня 2015 року завідуючою Здолбунівським районним методичним кабінетом, до обов’язків методиста належить:

Проведення в установленому порядку районних заходів, турнірів тощо і організація підготовки команд та окремих учнів до участі їх у наступних етапах змагань із школярами, було прийнято рішення оголосити догану методисту із здоров’я і фізичної культури Здолбунівського районного методичного кабінету Данилюку Андрію Івановичу за неналежне виконання своїх службових обов’язків.

До речі, одна із перших нарад, яка відбулась після мого призначення стосувалась освітян і там піднімалось неодноразово питання ефективності діяльності методичного кабінету району. Цей факт підтвердив, що питання освітянами піднімалось не випадково і тому детальний аналіз напрямку фізкультури та інших ще попереду, щоб перед новим навчальним роком прийняти і інші зважені рішення з метою оптимального використання коштів, які будуть отримувати ті, хто якісно готовий виконувати свою роботу – наголосив голова адміністрації.

Хто ще після цього хоче відбути номер спортивного функціонера у чиновницькому кабінеті?Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети