. Кабінетний методист по спорту | Здолбунів City

Кабінетний методист по спорту

чиновникЯк ви вважаєте, хто такий школяр-спортсмен? Це той хто любить фізичні чи розумові навантаження, відчуває адреналін від духу змагань. А хто такий вчитель, тренер із спорту? Це той, хто вміє розгледіти таких учнів. А хто такий методист із здоров’я і фізичної культури? Це той хто організовує, інформує учнів, тренерів, вчителів про можливості, змагання, корисні речі для власного здорового способу життя. Це спортсмен і організатор-помічник у квадраті.

Мав би бути.

Є така посада і у Здолбунівському районному методичному кабінеті.
Є і жива людина, яка виконує ці обов’язки. З кабінету, а мала б жити спортом, фізкультурою. Мала б бути самою помітною і авторитетною у спортивному шкільному середовищі.

Що може бути важливіше за очі школярів, які горять спортивним бажанням? Навіть попри відсутність грошей, є завжди шанс на допомогу партнерів, батьків, школи для того щоб прийняти участь у змаганнях, конкурсах. Але для цього потрібно хоча б поінформувати про такі можливості ті самі школи, фізкультурників, спортсменів.

Нещодавно у Здолбунові відбувся районний етап футбольного шкільного турніру на призи клубу «Шкіряний м’яч». Визначились переможці, які тренувались і чекали можливості проявити свої здібності на обласному рівні. 16 квітня учні ЗОШ№1 мали виїхати в Острозький район на обласний етап, проте цього не відбулось…

В ході з’ясування обставин не виїзду команди школярів ЗОШ№1 на змагання обласного етапу Всеукраїнських змагань з футболу на призи клубу «Шкіряний м’яч» сезону 2014\2015 16 квітня 2015 року вияснилось:

Районний етап вказаних змагань відбувся без організаційної участі відділу освіти Здолбунівської РДА та без особистої участі методиста із здоров’я і фізичної культури Здолбунівського районного методичного кабінету Данилюка Андрія Івановича.

Лист-інформація про дати змагань обласного етапу направлений 20 березня 2015 року від відділу молоді і спорту Здолбунівської РДА до відділу освіти за №01/3-45.

До 15 квітня 2015 року методистом Данилюком А.І не було вчинено жодних дій щодо забезпечення участі команди-переможниці районного етапу змагань у обласному етапі.

Лише 15 квітня почалися хаотичні руху з приводу можливої організації виїзду команди та було вже пізно. Погодження, замовлення транспорту, візи лікарів – це все займає час. Змагання відбулись без здолбунівчан…

Двоє активних футбольних вболівальників, до того ж кореспондентів здолбунівських ЗМІ, навідались до методиста і запитали про причини невиїзду команди. Ось що з цього вийшло:

ВІДЕО Юрій Мельник

А)виявляється команда була не готова

Б) колега методиста вважає, що право запитувати у методиста і фотографувати має право …КГБ

Ситуація була подана про такий інцидент голові Здолбунівської РДА.

Ось, що прокоментував ЗС Сергій Кондрачук, голова Здолбунівської РДА:

Першим ділом я віддав розпорядження, щоб виїзди інших двох команд відбулись без зривів, а далі запросив інформацію про те, чому так сталося. Зважаючи на пояснення, надані методистом Данилюком А.І, завідуючою методкабінетом Глущук Н.М, службову записку начальника відділу у справах молоді та спорту Здолбунівської РДА Гарбовського М., лист в.о.директора КП «Управління майновим комплексом Здолбунівської райради», та виходячи із того, що згідно посадової інструкції методиста із здоров’я і фізичної культури Здолбунівського районного методичного кабінету, затвердженої 05 січня 2015 року завідуючою Здолбунівським районним методичним кабінетом, до обов’язків методиста належить:

Проведення в установленому порядку районних заходів, турнірів тощо і організація підготовки команд та окремих учнів до участі їх у наступних етапах змагань із школярами, було прийнято рішення оголосити догану методисту із здоров’я і фізичної культури Здолбунівського районного методичного кабінету Данилюку Андрію Івановичу за неналежне виконання своїх службових обов’язків.

До речі, одна із перших нарад, яка відбулась після мого призначення стосувалась освітян і там піднімалось неодноразово питання ефективності діяльності методичного кабінету району. Цей факт підтвердив, що питання освітянами піднімалось не випадково і тому детальний аналіз напрямку фізкультури та інших ще попереду, щоб перед новим навчальним роком прийняти і інші зважені рішення з метою оптимального використання коштів, які будуть отримувати ті, хто якісно готовий виконувати свою роботу – наголосив голова адміністрації.

Хто ще після цього хоче відбути номер спортивного функціонера у чиновницькому кабінеті?

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (ще не оцінили)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 • Юрій

  Цей методист вже більше 10 років протирає штани і абсолютно нічого не робить. Всі спортивні змагання, які проводяться в районі серед школярів проводяться завдяки ентузіазму окремих вчителів фізкультури. Районні змагання з л/а чи з кросу, які зазвичай проводять в Мізочі, проходять за його відсутності. За 10 останніх років він з’явився2-3 рази і то лише на відкриття. Для чого тоді тримати цю посаду?- я не розумію.

 • Віталій

  Не виправдовуючи методиста Андрія Данилюка. не ставлячи під сумнів інформацію, викладену в статті. читачам хотілося б знати: а ве це для чого? Якщо службовець не виконує поставлені перед ним завдання. то на це є його безпосередній керівник. який і повинен визначити міру провини підлеглого. Із цього опусу так до кінця й не зрозуміло, а що ж все – таки завадило команді учнів поїхати на змагання- Данилюк, брак коштів, а чи незлагодженість роботи різноманітних функціонерів од фізкультури та спорту району?
  З іншої сторони невтямки, а хто ті серйозні дядьки, які намагаються взяти інтерв’ю. а чи допитують з пристрастієм на камеру. бо ніяких даних про себе вони не залишили. Це кореспонденти, громадськість, розлючені батьки учнів? Якісь інкогніто.І знову, це для чого- для виявлення винного, дискредитації освітянських структур чи нової влади?Питань більше, ніж доволі. І останнє до керівництва району: а хто ж буде виносити ту догану Данилюку, анонсовану паном Кондрачуком, якщо уже майже півтора року нема керівника освіти району?То чи потрібні такі відділи освіти й спорту, а чи їх краще об’єднати? А чи потрібен методкабінет у такому вигляді?Бо поки що вони виконують забаганки властьпрідєржащих, яка чомусь в даний час належить охлосу, а не демосу.А для ретивих дописувачів підкажу тему. Чому наші діти на призи того ж Шкіряного м’яча грають на майданчиках в багнюці на Яворницького, або в пилюці в гімназії, в той час, коли на міський стадіон їм зась? Слабо?

  • Здолбунівсіті

   На прийом приходило два кореспонденти Юрій Мельник та Володимир Гроголь. Догану оголосила безпосередній керівник зав.методичного кабінету. Не виїхали – бо не були поінформовані про дату виїзду і необхідні процедури завчасно. Для чого? Для того, що кожен має право запитати і отримати відповідь – це про ЗМІ, для того щоб зробити висновки про ефективність роботи працівника- це про владу. Чи потрібні відділи освіти і спорту? Чи потрібен методкабінет? Чому ніхто не погоджується очолити відділ освіти? Питання є звісно і відповіді на них лежать якраз у площині відповіді на інше запитання Для чого. Якщо є для чого -значить потрібні.

 • Анатолій

  Мене звати Дубенчук Анатолій Іванович. Я є методистом обласного інституту післядипломної педагогічної освіти. Зокрема, у мої обовязки входить методичне забезпечення викладання фізичної культури в загальноосвітніх навчальних закладах, та координація діяльності методистів з фізичної культури районних методичних кабінетів.
  Про методиста з спорту на посаді методиста районного методичного кабінету вперше чую (за двадцять років роботи обласного методиста).
  І точно знаю, що у ЗДОЛБУНІВСЬКОМУ районі такої посади не існує.
  Якщо у вас внутрішні розбірки, то цим і займайтесь. Для чого солідний сайт пише “Катя б ….. ”
  Данилюк нічого не робить? Звільніть його. Я не стану його захищати.
  Та тільки хто б не прийшов на його місце він буде займатися (у першу чергу) питаннями методичного забезпечення викладання певних предметів, що передбачено його посадовими обов”язками. Але не тим, що ви шановні дописувачі вважаєте за потрібне.
  І ще, якщо ви дійсно хочете не зводити рахунки, а вникнути в суть методичної служби, телефонуйте або пишіть. Ось мої координити: dubenan54@ukr.net 0679209965

 
 

Активні відвідувачі

 
 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама