Їх розшукує поліція

Поліцейські розшукують п’ятьох мешканців Здолбунівського району, які вчинили злочини, однак переховуються від органів досудового розслідування та суду.

Березовський Віктор Петрович, 1978 р.н., зареєстрований у селі Білашів, який переховується від органів досудового розслідування за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 3 статті 15, частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України.

Колєєв Олександр Семенович, 1957 р.н., житель Здолбунова, який переховується від органів суду за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 2 статті 389 Кримінального кодексу України.

Мохначук Олег Володимирович, 1977 р.н., мешканець Здолбунова, який переховується від органів суду за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 309 Кримінального кодексу України.

Лисюк Павло Павлович, 1988 р.н., уродженець міста Рівне, зареєстрований у Здолбунові, який переховується від органів суду за вчинення кримінального правопорушення передбаченого частиною 1 статті 15, частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України.

Романечко Артем Олегович, 1993 р.н., зареєстрований у селі Здовбиця та переховується від органів досудового розслідування за вчинення кримінальних правопорушень, передбачених частиною 1 статті 185, частиною 2 статті 190 Кримінального кодексу України.

Поліцейські звертаються до усіх, хто володіє будь-якою інформацією щодо місця знаходження розшукуваних повідомляти за номерами телефонів: (0352) 2-23-25, 097-412-16-08 або 102.

Відділ комунікації

поліції Рівненської областіВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети