Із “Залізничної лікарні” в Здолбунівську амбулаторію №4

емблема медициниВ результаті реорганізації поліклінічного відділення станції Здолбунів (в народі – “Залізнична лікарня”(прим.авт) утворено Здолбунівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини №4, яка функціонує з 01 квітня цього року. Амбулаторія знаходиться за адресою м.Здолбунів, вул.Мазепи, 25.

Заклад обслуговує близько 7, 7 тисяч міських жителів, з яких понад одну тисячу становлять діти до 18 років. В амбулаторії надають первинну медичну допомогу дільничні терапевти та сімейні лікарі. В структурі амбулаторії функціонує денний стаціонар на 25 ліжок, лабораторія, фізіотерапевтичний кабінет, кабінет профілактичних щеплень та функціональної діагностики.

Амбулаторія працює щоденно з 8 до 16 години, в суботу – з 8 до 12 години. Вихідний день – неділя.

Також, на території залізничного вокзалу відновлено роботу медичного пункту, який працює у цілодобовому режимі.

Новостворена амбулаторія обслуговує працівників структурних підрозділів Укрзалізниці, пенсіонерів залізничного транспорту та населення прилеглих до амбулаторії вулиць: Гранична, Віли І-ІX, Шевченка (парна сторона – №№ будинків по 198 включно, не парна – по 157), Нова, Цегельна, С.Наливайка, Гетьмана Мазепи, Ясна, Незалежності, Садки, Базарна, Б.Хмельницького, 3,5,7, Церковна, І.Гончара, Міцкевича, Чубинського, Ольжича, Садова, Гоголя, Коцюбинського, Старомильська, Толстого, М.Максися, Н.Левицького.

Адміністрація Центру первинної медичної допомогиВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети