Історія про веснянкувату, але вцілому звичайну дівчинку

поліаннаОсь і стало зимно, хоч і за вікном лише жовтень. Вечори стають все довшими, і все більше часу проводимо вдома. Вимикайте телевізор та гайда радіти життю! Куди? В Рівненський академічний український музично-драматичний театр! В суботу-неділю відбудеться відкриття театрального сезону виставою «Полліанна» за твором Елеонор Портер. Напередодні журналістка ЗС побувала на здачі постановки.
Сонячна та тепла вистава зігріває душу і неабияк піднімає настрій. Це історія про дівча, що засвітить сонце у сірому, похмурому та рутинному містечку. В головній ролі Полліанни – дівчинка-сонячний зайчик Ольга Боровець. Яскрава та талановита дівчинка влучно передала настрій головної героїні. Я була вражена, наскільки невгамовним було дівча: вона постійно стрибала, крутилась, робила сальто. Тому вистава дуже цікавою – сидиш в очікуванні, що ж іще утне ця вивірка. Якщо чесно, мені дуже не вистачало теплого пледа та чашки з гарчим какао, тому що настільки добра та затишна історія, що мимоволі хотілося поринути у той затишок з головою. Ще досі під враженням від глибоких думок з вуст цієї позитивної дівчинки:
Ненсі: Полліанно, зовсім не розумію… чому ж тут радіти, якщо ти хотіла ляльку, а тобі прислали милиці?
Полліанна(із захватом): РАДІТИ, ЩО МИЛИЦІ МЕНІ НЕ ПОТРІБНІ!!!

Дивлячись цю п’єсу, ви згадаєте, як у вашому життя з’явилась Дитина: ваші син чи дочка, внуки, племінники, братики чи сестрички, хрещеники, діти найкращих друзів та інші малюки. Згадаєте їхні витівки, як вони змусили вас, таки дорослих та суворих, розсміятись з якоїсь дрібнички. І ця дівчинка, Полліанна, стала втіленням того сонця, що несуть діти у життя дорослих.
Проведіть вечір з «Полліанною», і Полліанна залишиться у вашому серці назавжди!
поліанна

поліанна

поліанна

поліанна

поліанна

поліанна

поліаннаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети