Історія еволюції одного смітника

Від ЗС: ДУУУЖЕ показова історія про те, що люди готові бути самоорганізованими. Достатньо лише 1-2 кроки.  А тепер сама історія спонтанного смітничка.

Історія одного смітника або на що потрібно звернути увагу владі нашого міста Здолбунова. Це зараз така ситуація біля нашого міського кладовища, що при виїзді з міста. Зупинка, де щодня чекають на автобус багато мешканців того району. Смітників взагалі немає. Там постійно повно сміття і нікому немає до нього діла.

І тут з’явивсь кусок ската, який перетворивсь на “смітник”. Коли він тільки там з’явивсь я відразу зрозумів, що це буде смітник. Так як там немає “нормального” смітника і я вирішив робити фото час від часу в міру його наповнення. Але в один прекрасний день 22 березня 2017 року скат забрали. А все що залишилось … так і залишилось під електроопорою.

Ця проблема в нашому місті є кричащою і потребує великої уваги з боку міської влади. Також замітив що багато смітників демонтували, а нових не встановили, що спричиняє дискомфорт для мешканців міста.

Дуже хотілося б щоб цю проблему зрушили з місця і наше місто стало чистіше.

Тарас ГерманюкВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети