Історії у “Iнва. net” надихають жити на повні груди

павловаЗдолбунівська Центральна Районна Бібліотека отримала новий випуск інформаційного бюлетня “Iнва. net” №30, 2015р.(випуск започаткований у 2002 році Рівненською обласною універсальною науковою бібліотекою). У журналі ви можете прочитати історії людей, в тому числі і здолбунівчан, з нелегкими долями. Цікавим та вартим уваги є інтерв’ю Тетяни Павлової – директора Ценрту соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, яка на початку лютого отримала відзнаку і нагрудний знак до неї від Кабінету Міністрів Україниза за сумлінну багаторічну працю у соціальній сфері.

Тетяну Федорівну, яка вже два десятиліття очолює колектив Здолбунівського РЦ СССДМ, що, до речі, є одним з кращих на Рівненщині, знають у нашому краї не лише як чудового професіонала, а й як щиру, душевну людину, громадсько активну і творчу особистість. Т. Ф. Павлова – депутат Здолбунівської міської ради, член президій районної організації Товариства Червоного Хреста України, Спілки жінок Рівненщини, районної ради ветеранів війни і праці, почесний член районної організації Спілки ветеранів Афганістану, а також член Націо­нальної спілки журналістів України. Чимало наших земляків вдячні їй за моральну підтримку і за те, що зуміла і допомогла їм змінити долю на краще.

скан 1
скан 2
скан 3

скан 4
скан 5

скан 6

скан 7Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети