Історія військового фельдшера з волинської бригади

До війни мав ветеринарні аптеки, нині лікує і людей, і тварин: історія військового фельдшера з волинської бригади

Фото: 14-та ОМБр імені князя Романа Великого

Андрій із Рівненщини у мирному житті мав приватні ветеринарні аптеки, після повномасштабного вторгнення пішов служити до одного з підрозділів волинської 14 окремої механізованої бригади. Істрію фельдшера розповіли на Facebook-сторінці бригади.

Чоловік покинув власний бізнес і колектив та наприкінці лютого, коли російській війська зайшли у сусідню область, пішов у військкомат.

“Я зрозумів, що маю якось захищати свою сім’ю. Тому рішення йти служити було єдино правильним”, – говорить чоловік.

Зараз Андрій – фельдшер медичного пункту одного з підрозділів Князівської бригади. Каже, що фізіологія людей і тварин, як і надання їм медичної допомоги насправді, не дуже відрізняються.

До війни мав ветеринарні аптеки, нині лікує і людей, і тварин: історія військового фельдшера з волинської бригади

Котеня Фурсик, який живе у фельдшерському пункті. Фото: 14-та ОМБр імені князя Романа Великого

Крім побратимів, яким необхідна медична допомога, Андрій лікує і тварин, які лишилися без господарів, що виїхали з прифронтового села. Доводиться надавати допомогу котам, собакам і навіть була корова, в якої була проблема з ногою.

У фельдшерському пункті живе котеня Фурсик. У нього чудовий апетит, але проблеми з очима, – говорить фельдшер. Нині тварину лікує.

Вдома на бійця чекає четверо дітей та пасіка.

Джерело написаного матеріалу — “Суспільне Новини”.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети