Історія одного ОСББ, або як діяти якщо голова не чує мешканців

Це історія, яку можна назвати “Просто спостерігаючи за дошкою оголошень одного ОСББ”. Містечко, багатоповерховий будинок, створено ОСББ (у 2016 му). Про розмір суми на утримання дискусій особливо не було, в цьому будинку багато хто працює на атомці, тому головне щоб будинок утримувався належним чином.

І…не мовчати коли щось йде не так.

Так, зявилися перші оголошення про необхідність обговорити стан справ і якість ремонтів. Люди зібрали збори просто тому що не    щоб тривала якась незручна їм ситуація. 

Розмова не всіх влаштувала, тому швидко зявилося інше оголошення.

Іншої інформації на дошках інформаційних, що розміщені у кожному підїзді не було.

Відбулися збори і зявився новий голова.

Тепер інформація мешканцям подається наступна.

А в усіх під’їздах кипить робота. Розбірки припинилися, порядок встановився природнім шляхом.

Висновок: 1) Н-небайдужість 2) К- компетентність здатні вирішувати ситуації. П.С і так, ініціатор “перевороту”і став головою ОСББ, 3) В – відповідальність.

Місце події – Хмельницька область.

Приклад вартий до уваги? Вирішувати вам.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети