Інвесторів та будівельників запрошують будувати на Здолбунівщині

В Здолбунівському районі на особливому контролі перебуває питання підготовки до нового опалювального сезону. З метою зменшення енергозатрат та заміщення споживання природного газу в цьому році на Здолбунівщині планується виконати роботи за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку, обласного та районного бюджетів, а також коштів для компенсації ризику мешканцям зони спостереження Хмельницької АЕС на загальну суму 3 876,4 тис. гривень.

Для того, аби якомога більше об’єктів бюджетної сфери охопити заходами енергоефективності та енергозабезпечення, районною владою прийнято рішення залучити інвесторів для переведення котелень бюджетних установ на енергоефективні ресурси.

З цією метою, за поданням Здолбунівської райдержадміністрації, рішеннями Здолбунівської районної ради надано згоду відділу освіти Здолбунівської РДА на здачу в оренду приміщення котелень Глинської, Гільчанської та Уїздецької загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів для встановлення обладнання на тверде паливо та надання послуг по теплопостачанню.

Запрошуємо інвесторів до будівництва об’єктів у нашому районі!
Документи на участь у конкурсі подавати у відділ економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва Здолбунівської райдержадміністрації.
Довідки за телефонами: 2-51-10, 2-38-74Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети