Інтерни -2013 для стажування в органах влади відібрані

Як ми повідомляли,  Громадська організація “Молодіжна Альтернатива” оголосила на початку березня про початок конкурсу “Студенти для органів місцевого самоврядування”. У Рівненській області координатором проекту є НГО «Аналітичний центр розвитку міста «ЗЕОН». 

Проект здійснюється за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США  в Україні.

На конкурс могли заявитись студенти 3-5 курсів або аспіранти з 16 областей України: Одеса, Чернівці, Донецьк, Дніпропетровськ, Вінниця, Тернопіль, Львів, Запоріжжя, Харків, Чернігів, Херсон, Черкаси, Житомир, Миколаїв, Рівне, Луцьк, які мають аналітичні здібності та бажають пройти практику в органах влади. 

Рівненська співбесіда відбувалась вчора. Різноманітні питання учасникам ставили Микола Орлов –керівник громадської організації ЗЕОН та депутат Рівненської міської ради Сергій Паладійчук. Було відчутно, що для декого такий проект – цілковита новинка, а дискусія на тему “Яка різниця між законодавчою владою і виконавчою і хто такий депутат?”, зводилась в основному до політичних баталій у ВРУ, забуваючи, що депутатський рівень починається із села. Двоє із учасників порадували гарним знанням англійської мови, і частина співбесіди пройшла саме на ній. У результаті півторагодинної зустрічі визначилась п’ятірка тих, хто став учасником програми стажування на найближчі три місяці. Це Ващук Андрій, студент 3 курсу, НУВГП, спеціальність «Менеджмент організацій», Полюхович Юлія, студентка 4 курсу, НУВГП, спеціальність «Управління персоналом та економіка праці», Загайна Анастасія, магістрантка за спеціальністю «Міжнародні відносини», НУ «Острозька Академія», Снопок Олена, студентка 5 курсу, НУВГП, «Управління персоналом та економіка праці», Ярута Юлія Анатоліївна, студентка 4 курсу, спеціальність «Менеджмент організацій».

Попереду закріплення студентів за підрозділами різних органів влади, цікаві тренінги і, власне, знайомство з українською владою.

Марія Орлова

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети