Інтерньою-Україна оголошує набір на літню школу розслідувачів Corruptua Investigation Lab

22-25 червня 2016 ГО “Інтерньюз-Україна” за підтримки NED проведе 4-денну школу для 20 молодих журналістів та активістів, зацікавлених в проведення розслідувань. Завдання школи – підготувати талановитих авторів до практичної роботи в сфері розслідувальної журналістики. За результатами Школи десять учасників отримають запрошення пройти 14-денне стажування в одній з київських редакцій, що спеціалізується на проведенні журналістських розслідуваннях. Школа є частиною проекту CorruptUA – мережі журналістів-розслідувачів.

Курс передбачатиме навчальні сесії й практичні завдання від тренерів з числа авторитетних журналістів, редакторів та юристів.

CorruptUA Investigation Lab навчить:

шукати ідеї й розробляти теми журналістських розслідувань;
уникати пасток розслідувача (правові питання, менеджмент, складання доказової бази);
працювати з необхідними для розслідувача базами даних;
ефективно комунікувати з фігурантами розслідувань.
Ключовим тренером й модератором Школи виступить Дмитро Гнап, Слідство.інфо. До школи також залучені:

Олександр Бурмагін, медіа-юрист, Інститут розвитку регіональної преси;

Віталій Шабунін, керівник Центру протидії корупції;

Крістіна Бердинських, журналістка, видання “Новое Время”;

Кирило Єсін, менеджер проекту CorruptUA.

Місце проведення: Київ, вул. Ризька, 15, офіс ГО “Інтерньюз-Україна”.

Час проведення: 22-25 червня 2016 року, з 9.30 до 18.00 (середа-субота).

До участі у відборі запрошуються кандидати з усіх регіонів України віком до 28 років, які є практикуючими журналістами, блогерами, громадськими активістами, які цікавляться жанром журналістських розслідувань.

Навчання є безоплатним, відбір проходить на конкурсній основі. Усього буде запрошено 20 учасників. За результатами школи 10 учасників пройдуть 14-денне стажування (впродовж липня 2016) в одній з українських редакцій, що спеціалізується на журналістських розслідуваннях.

Аби взяти участь у відборі на Школу потрібно заповнити онлайн-анкету за лінком – bit.ly/CorruptUALab

Крайній термін подачі заявок– середа, 15 червня 2016 року, 16.00.

Організатори повідомлять усіх кандидатів про результати відбору у четвер 16 червня 2016 року до 19.00

Під час тренінгу організатори забезпечать учасників кава-паузами та обідами. Учасники, які проживають поза межами Києва, будуть забезпечені житлом на час проведення школи.

Хештег школи – #CorruptuaLab

За додатковою інформацією звертайтесь:
Віталій Мороз, керівник програм нових медіа ГО “Інтерньюз-Україна”, vitaliy.moroz@gmail.com + 380 63 700 22 66.

СorruptUA Investigation Lab проводиться за підтримки National Endowment for Democracy в рамках проекту “Ініціатива щодо прозорості та підзвітності влади завдяки розслідувальній журналістиці”.

Facebook35TwitterGoogle+VKLinkedIn0LiveJournalEmailPocketShareВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети