Інтерни в очікуванні Сертифікатів


Інтерни програми «Студенти для органів місцевого самоврядування» готові до випуску!!!

 

Як не сумно, але проект «Студенти для органів місцевого самоврядування 2012» який реалізується громадською організацією «Молодіжна Альтернатива» закінчується.

 Метою даного проекту було підвищення професійної освіти молоді, отримання професійного досвіду студентами та залучення молоді до активної участі у житті свого міста, через організацію їх стажування у органах місцевого самоврядування.

              Координатором проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування” в Рівненській області, Миколою Орловим та представником ОДА Олександром Осовцем було відібрано 7 представниць прекрасної статі, які впродовж періоду стажування  були учасниками цього проекту, займатися моніторингом засобів масової інформації, редагуванням нормативно-правових документів та підготовкою їх до друку, аналізом документів з питань економічного, політичного, соціального розвитку міста; перекладом нормативно-правових актів інших країн, готувати відповіді на запити та листи до депутатів.

За час стажування студенти відвідувати тренінги та семінари, які не одноразово проходити у містах  Київ, Львів, Луцьк та Рівне, а також писати статті на запропоновані теми. Протягом всього періоду стажування інтерни  подавали щомісячні звіти про виконану роботу, і вже з нетерпінням чекають на отримання Сертифікатів про проходження стажування.

Підбиваючи підсумки цьогорічного проекту “Студенти для органів місцевого самоврядування” потрібно сказати, що він виявився успішним. Адже всі інтерни проекту, які проходили стажування в структурних підрозділах облдержадміністрації Рівного та Здолбунівській районній раді мали можливість не лише познайомитись із діяльністю структурних підрозділів із середини, але й відчули себе справжніми держслужбовцями. Адже вони виконували не лише ті завдання, які були передбачені умовами проекту, але й долучались безпосередньо до діяльності управлінь, відділів, та інших структурних підрозділів.

У всіх учасників були проявленні найбільш характерні риси (відповідальність, наполегливість, дисциплінованість, ініціатива, організаторські здібності, тощо), та вдячність всім організаторам цієї програми, працівникам установ, у якій практикувались на протязі чотирьох місяців, а також всім, хто завжди підтримував у екстремальних ситуаціях. Випускники сподіваються, що ГО «Молодіжна альтернатива» організовуватиме аналогічні програми і на далі, здійснюючи тим самим свій вклад у генерацію майбутніх поколінь нашої країни. Адже, участь у проекті є потужним професійним поштовхом для випускників.

 

Відгуки учасників проект -2012 року:

 

Оля Шкрибей:

«Загальне враження про програму стажування в органах місцевого самоврядування є досить позитивним. Можу стверджувати про доцільність, ефективність та корисність даної програми. Під час стажування надавалася можливість відвідати цікаві тренінги на різну тематику, де ми обмінювалися баченням  щодо вирішення поставлених проблем. Безпосередньо на місцях стажування ми отримали масу вражень, знань, досвіду. Тут ми могли почути і бути почутими. Великою цінністю є отримані під час стажування знайомства, які, на мою думку, стануть великою підтримкою у подальшому розвитку для кожного учасника програми»

Ірина Бесараб:

«Долучившись до програми ГО «Молодіжної альтернативи» я будувала в уяві багато прогнозів того, яким саме чином проходитиме моє стажування в органах місцевого самоврядування Рівного. Серед них чи не найбільш вірогідною вважала несерйозність всього цього процесу, очікувала відчути неуважність з боку посадових осіб, які мали сприяти моєму навчанню. Та вже з перших тижнів безпосередньої участі в програмі зрозуміла, що мої злегка песимістичні настрої абсолютно не справдились. Серйозним було все – і завдання, які мені доводилось виконувати, і відношення до мене моїх керівників. Моя робота за умовами програми на протязі останніх місяців дійсно принесла мені і новий досвід, і нові знання, і просто задоволення. Окрім того, що я мала честь працювати з тими, хто займається створенням інвестиційного клімату рідної мені області, і навіть трішки долучитися до цього процесу, я познайомилась з безліччю цікавих людей, отримала багато яскравих вражень від тих заходів, частиною яких була. Я стала більш досконало розумітися на всіх громадських та політичних процесах, що відбуваються в країні, я змінила своє відношення до ролі органів влади у існуванні та розвитку останньої. Кінець-кінцем, стажування навчило мене більш продуктивно працювати, доцільніше використовувати свій час»

 

Надія Гамера (м.Здолбунів):

 

«Чудова програма, яка допомагає цілеспрямованим молодим людям реалізувати себе, спробувати свої сили і визначитися із подальшим вибором праці на майбутнє. Прийнявши участь у проекті я здобула додатковий досвід, поглибила знання з організаційної та виборчої сфер, проект – корисний, цікавий та практичний. Ця робота допомогла мені визначитися із  моїми пріоритетами. Найцікавішим було відвідання різноманітних тренінгів, з яких я відкрила для себе багато цікавих речей, зрозуміла над чим мені треба працювати, отримала конкретні відповіді на свої питання.»

Наталія Мельник:

«Нажаль, програма нашого стажування дійшла завершального етапу. Підсумовуючи, зізнаюсь, що мої очікування були виправдані, і навіть більше.    

           Ці  кілька місяців стали справді насиченими і цікавими завдяки новим знайомствам, спілкуванню з професійними та успішними людьми, отриманню нового досвіду у найрізноманітніших сферах. Знання та навички, які я отримала, є дуже актуальними та багато в чому сприяли розвитку нашого кругозору, а для мене, як політолога, також і підвищенню кваліфікації. Ми були учасниками різноманітних форумів, круглих столів, допомагали розробляти та втілювати в життя проекти обласної державної адміністрації – усе це не може пройти безслідно і ніяк не вплинути на наш подальший кар’єрний ріст.

Тому я щиро надіюсь, що ми станемо представниками нового покоління перспективних, успішних політиків та управлінців і виправдаємо сподівання наших керівників»

Наталя Олінійчук

«Проект «Студенти для органів місцевого самоврядування» став для мене поштовхом до того, аби пов’язати своє майбутнє із органами місцевого самоврядування. Вивчивши механізм функціонування ОМС із середини, я чітко переконалася у тому, що головною проблемою місцевої влади є відсутність кваліфікованої, цілеспрямованої та ініціативної молоді з новими ідеями, поглядами та прагненням змінити існуючу ситуацію на краще. Для мене проект став «школою» тривалістю у 4 місяці у якій я мала змогу відвідувати семінари, тренінги, наукові форуми, знайомитися із начальниками управлінь, приймати участь у розробці проектів та отримати велику кількість нових знайомств. Дуже вдячна Марії Олександрівні, що вона підштовхнула взяти участь у цьому проекті, адже користь від нього очевидна»

Наталія Малиновська

 

«Це були незабутні місяці. Зустріч з новими цікавими, неординарними людьми, успішними у своїй галузі, ще більше сприяло вдалому проходженню стажування. Особливе враження справив начальник управління інноваційно-інвестиційної політики та розвитку підприємництва Олександр Осовець, у відділі якого багато з інтернів проходили стажування. Крім того, що він завжди знаходив для нас час і був відкритим для спілкування, він враховував всі наші побажання та залишав нам великий простір для реалізації. Так, я змогла побачити роботу прес-служби Рівненської обласної державної адміністрації і в черговий раз переконалася у виразі «краще один раз побачити, ніж сто разів почути». Чимало позитивних вражень залишилося від участі в економічному форумі. Відкритим і терплячим до нас залишався і наш керівник Микола Орлов. Попри те, що керувати нашої групою, яка складалася виключно з дівчат, до того ж дуже привабливих, було не просто, Микола Вікторович завжди прислухався до нас та намагався створити максимально сприятливі умови для проходження нашого стажування. Я дуже рада, що взяла участь у програмі стажування. Досвід – це той безцінний скарб, який є відправним пунктом в самореалізації, втіленні планів та здійсненні мрій»

 

Надія ГамераВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети