Інтерни приступили до роботи

 

Організаційний етап роботи інтернів в органах влади завершився. З цього часу 7 найкращих крокують далі, про що Вісник писав у попередніх матеріалах.

Вже 5 лютого на них чекав тренінг з місцевого самоврядування у Києві, який забезпечує організатор конкурсу НГО Молодіжна Альтернатива, 18 лютого методичний семінар-практикум з основ аналізу політики в Рівному, який проводить регіональний координатор конкурсу НГО ЗЕОН. Після цього – польова робота на прийомах громадян, при розробці рішень, підготовці програм розвитку. Кожен інтерн буде рухатись по своїй індивідуальній програмі дій.

Надзвичайно продуктивна вийшла на цьому етапі співпраця з тими органами влади, які виявили зацікавленість прийняти наших стажистів. Так голова Здолбунівської районної ради Василь Тимощук двічі знайшов час на зустрічі під час яких всі робочі моменти були вирішені. Крім того хочеться відмітити що етичні норми цього керівника викликають повагу і можуть бути гідні наслідування.

Плідною вийшла розмова і з облдержадміністрацією, де одразу п’ятеро інтернів будуть проходити свою практику. І заступник голови ОДА Олексій Губанов і начальник управління інноваційно-інвестиційної політики Олександр Осовець  максимально неформально підійшли до побажань самих претендентів щодо майбутніх місць застосування своїх знань і здобуття нових навичок і практики. Зважаючи на те, що стажування буде тривати цілих 4 місяці у студентів буде достатньо часу зрозуміти наскільки їм цікаво працювати у владі, а останній розгледіти у них потенціал майбутніх реальних спеціалістів і керівників проектів «Західної брами», програм розвитку області.

Проекти, подібні цьому мають змогу дати відповідь на наступні запитання:

·         Чи зацікавлена влада у молодих спеціалістах

·         Чи можуть виконувати завтрашні спеціалісти і магістри менеджменту і політології вже сьогодні практичні речі і брати відповідальність за зроблене

·         Чи є серед наших студентів амбіційні  лідери

·         Наша влада може бути відкритою

Дуже хочеться щоб на всі ці запитання через 4 місяці отримались позитивні відповіді, а місток між НГО, ЗМІ, владою і молоддю лише зміцнів.

Принагідно нагадую, що участь у подібних та інших конкурсах це гарний шанс заявити голосно про себе. Ось і зараз оголошений черговий конкурс від НГО «Молодіжна альтернатива». Конкурс есе для молоді на тему місцевого розвитку, презентації традицій врядування власного міста. Переможці отримають грошові призи, а всі деталі можна дізнатись в мережі Інтернет або через запити на електронну скриньку. 



Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети