Інтернет став ближчий сільським школам

kompklasКоментує голова Здолбунівської РДА Сергій Кондрачук:

Я переконаний, що жоден навчальний заклад не може називатися сучасним та надавати дійсно якісну освіту, якщо він не підключений до мережі Інтернет. Саме тому районна Програма інтернетизації навчальних закладів була у цьому році однією з ключових в галузі освіти. На вказані заходи з районного бюджету було виділено майже 100 тис.грн. Прийшов час підбивати підсумки.
На початок року ми мали:
Із 34 ЗОШ району якісний доступ до мережі Інтернет мали 10 (7 міських загальноосвітніх шкіл, Здовбицька ЗОШ, Дерманський та Мізоцький НВК). Ще 8 шкіл району були підключені до мережі завдяки спонсорській допомозі, однак мали низьку швидкість, яка не відповідає потребам начальних закладів. Неінформатизованими залишалися 17 ЗОШ та 3 ДНЗ.
Протягом 2016 року до мережі Інтернет з доступом Wi–Fi підключено:
– Білашівський НВК (супутниковий зв’язок);
– Ступнівський НВК;
– Гільчанська ЗОШ;
– Будеразька ЗОШ (супутниковий зв’язок);
– Бущанська ЗОШ (супутниковий зв’язок);
– Спасівська ЗОШ;
– Копитківська ЗОШ;
– П’ятигірська ЗОШ;
– Новомильська ЗОШ;
– Новомощаницька ЗОШ;
Окрім того, передано на баланс навчальних закладів обладнання, придбане спонсорами, та заключені договори на надання послуг в Уїздецькій ЗОШ, Новосілківському НВК, Миротинській та Івачківській ЗОШ. Для Кунинської ЗОШ придбано додаткове обладнання для покращення якості послуг.
Завдяки Програмі забезпечено підключення до мережі Інтернет позашкільних навчальних закладів:
– Мізоцький будинок дітей і молоді;
– Здолбунівський районний центр творчості дітей та юнацтва;
– районну станцію юних техніків.
Таким чином, після здійснення запланованих заходів без доступу до мережі у нас залишаються 5 шкіл І ступеня, у яких відсутні комп’ютери, Маломощаницька та Суємська ЗОШ.
Наступним кроком реалізації програми має стати створення внутрішкільних локальних мереж, придбання нової комп’ютерної техніки, оновлення та ремонт наявної.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети