Інтереси мирогощанців у полі зору нардепа

24 січня з робочим візитом у Дубенському районі побував народний депутат України Валентин Королюк. Зокрема, він зустрівся із колишніми та нинішніми працівниками Мирогощанського іподрому. Тут декілька років поспіль триває їхня боротьба за власні паї та навіть саме виживання в надзвичайно скрутних умовах. На думку Валентина Королюка, найголовніше нині – захистити законні інтереси працівників ДП «Мирогощанський іподром» та Мирогощанського аграрного коледжу на земельні й майнові паї. Адже люди десятиліттями працювали, примножуючи статки підприємства. Натомість Кабінет Міністрів, створивши підприємство «Конярство України» та включивши до його структури ДП «Мирогощанський іподром», цим самим унеможливив отримання мирогощанцями належної їм частки.

Зараз тривають численні суди у цій справі, але доведені до відчаю люди, не вірячи у вітчизняне правосуддя, готові домагатися справедливості акціями непокори. Останній приклад – перекриття ними міжнародної траси Київ – Чоп кілька тижнів тому.

Майже сотня працівників, які прийшли на зустріч із Валентином Королюком, в один голос заявили, що не проти, аби «Конярству України» відійшов і іподром, і частина землі навколо нього. Але на базі головної частки землі, а також головних господарських будівель повинно бути створене повноцінне сільськогосподарське підприємство, де б господарем були саме вони, тобто – трудовий колектив. Це дало б їм можливість у подальшому працювати на благо територіальної громади.

Валентин Королюк пообіцяв, що найближчим часом ним у парламенті буде зареєстрований відповідний депутатський запит, у якому буде міститися вимога до Кабінету Міністрів переглянути розпорядження, яким державне підприємство «Мирогощанський іподром» включене до складу «Конярства України». «Запевняю: я буду з вами до кінця, – звернувся до людей народний депутат. – Разом ми доможемося справедливості». Валентин Королюк заявив, що докладе усіх зусиль, аби не допустити дерибану мирогощанського підприємства і позбавлення місця роботи сотень селян.*

 

Прес-служба Народного депутата Валентина Королюка

 Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети