Інклюзивно – ресурсний центр на повну потужність запрацював на Здолбунівщині

Уже кілька тижнів у Здолбунові працює районний інклюзивно-ресурсний центр. Сьогодні, 17 квітня, з роботою цього закладу ознайомилися голова Здолбунівської райдержадміністрації Сергій Кондрачук та голова Здолбунівської районної ради Олег Дацюк.

Наразі у приміщенні вже завершені внутрішні роботи, встановлено більшість меблів та обладнання. Штат установи укомплектовано потрібними спеціалістами, хоч поки що в ІРЦ ще є вакансії. Інклюзивно-ресурсний центр вже відвідують дітки, адже в закладі вже працюють кабінети фахівців.

– Інклюзивно-ресурсні центри по всій нашій країні створюють з ініціативи дружини Президента України Марини Порошенко. Роботи у приміщенні ІРЦ в нашому районі розпочалися коштом державного бюджету, решту необхідного ресурсу профінансовано з районного бюджету. Вже найближчим часом у нашому ІРЦ розпочнуться роботи з утеплення фасаду та благоустрій території. Тож наразі можна констатувати, що за багато років незалежності України держава звернула увагу на потреби особливих дітей не лише на словах, а й конкретними справами, – зазначив Сергій Кондрачук.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети