“Інформація щодо здолбунівського судді – таємниця” – НАБУ

плевакоВ антикорупційному бюро заявили, що інформація щодо здолбунівського судді — таємниця. Таку відповідь прислали на інформаційний запит «Рівне вечірнє»
Національне антикорупційне бюро України 24 грудня розмістило на своєму сайті інформацію, що на хабарі у 3,5 тис. доларів затримало голову Здолбунівського районного суду Олега Плевака. У той же день обшук проводили у кабінеті голови Апеляційного суду Рівненської області Олега Полюховича.

Втім, попри повідомлення про те, що голова суду отримав хабар, пан Плевако продовжує працювати. «РВ» звернулося з інформаційним запитом до НАБУ з проханням зазначити, зокрема, чи буде клопотання про відсторонення судді від посади. На наш запит НАБУ відповіло, що запитувана інформація є таємницею досудового розслідування.

Нагадаємо, що у кабінеті Олега Плевака не знайшли коштів. 15 тисяч доларів, частина з яких була зазначена у спеціальному списку СБУ, знайшли під час обшуку у домі судді.Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети