Інформація для любителів та шанувальників міні-футболу

футбол22 червня о 17.00 год. у приміщенні Здолбунівської районної державної адміністрації відбудеться нарада організаторів та керівників другого чемпіонату Здолбунівського району з міні-футболу з представниками команд. Участь у нараді можуть прийняти всі бажаючі любителі футболу.
Присутність представника команди, яка бажає приймати участь у чемпіонаті, на нараді обов’язкова. В залежності від кількості заявлених команд, буде сформована система розіграшу чемпіонату, та зусиллями всіх присутніх обговорені тонкощі та деталі заявок і заявочних внесків від команд. До дня наради представнику команди, яка бажає прийняти участь у другому чемпіонаті Здолбунівського району з міні-футболу, потрібно обов’язково зв’язатись у телефонному режимі з головою Здолбунівської районної федерації футболу Миляном Сергієм за одним із номерів:
тел. моб. 067 280-91-41, 095 563-69-65, 098 767-66-07, 063 720-77-19 та при бажанні висловити свої рекомендації в тому ж таки телефонному режимі або за електронною адресою: milyan@zrff.com.ua

Перший тур чемпіонату заплановано на неділю 3 липня.
Додаткову інформацію по турнірах і чемпіонатах Здолбунівщини, а також багатьох чемпіонатах Рівненської області з футболу всі бажаючі можуть знаходити на сайті Здолбунівської районної федерації футболу: zrff.com.uaВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети