. Інформаційна політика міської ради стала значно насиченішою | Здолбунів City

Інформаційна політика міської ради стала значно насиченішою

Чи то будівельний сезон тому причина, чи дійсно відповідальні працівники чують підказки  і поради, але інформаційна політика стала масовішою, більш багатослівною, насиченою фотоматеріалами. Є приклади дуже вдалих релізів, як от наприклад цей. От тільки політика тут так і читається крізь букви. Молодці в нас міська рада, фракції промерської більшості, навіть директора заводу попитали і подякував. Цікаво чи в інших релізах будуть згадувати ініціаторів проектів рішень, запитів на включення до плану чи програми??

Це політика. А щодо релізу, то таку марку треба намагатися тримати і далі. Читачам робити свої висновки із поданої інформації, а завдання влади – інформувати.

1 зірка2 зірки3 зірки4 зірки5 зірок (1 голос (а, ів), середній бал: 5,00 із 5)
Loading...


Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 

Активні відвідувачі

 

 

Архіви

 

 Сайт для Руководителей. Как результативно управлять
 

Реклама