Ідея ЗЕОНу приглянулась групі “мерів” у Ірпіні

тренінг 4 в Ірпіні (6)У м.Ірпінь на Київщині проходить четвертий модуль за програмою з посилення спроможностей громадських організацій за фінансування Фонду розвитку громадянського суспільства в країнах Східного партнерства, фінансованого ЄС, яка реалізується Фондом Конрада Аденауера та ІСАР «Єднання» відбувається у ці дні в Ірпіні на Київщині.

 Третій і четвертий тренінги присвячено питанням адвокації та лобіювання, політичному аналізу, організації та проведення кампаній. Тож 22 лідери регіональних НГО вкотре зібрались у цьому чудовому куточку України щоб послухати, побачити, поділитись власним досвідом. Від НГО «АЦРМ «ЗЕОН» в програмі приймає участь голова ради Микола Орлов.

Приємно, що саме ідея ЗЕОНу (не ми її придумали у цьому всесвіті, але ми її популяризуємо і хочемо впровадити) про впровадження механізму електронних петицій лягла у основу кейсу групи «міських голів», а отже саме вона зазнала детальної розробки на предмет впровадження. Були проаналізовані усі потенційні союзники та опоненти цієї ідеї та розроблені шляхи адвокаті компанії для її практичного втілення у життя. Всі учасники групи погодились, що цей механізм електронної демократії є універсальним інструментом залучення громадян до участі в управлінні містом.тренінг 4 в Ірпіні (2) тренінг 4 в Ірпіні (4) тренінг 4 в Ірпіні (11)

Схвально оцінив презентовані напрацювання і Максим Лациба, керівник Програми розвитку громадянського суспільства Українського незалежного центру політичних досліджень.

Як проходив попередній модуль можна переглянути за цим посиланням http://zdolbunivcity.net/zeon-prodovzhuje-uchast-u-richnij-prohrami-orhanizatsijnoho-rozvytku/тренінг 4 в Ірпіні (13)тренінг 4 в Ірпіні (10)тренінг 4 в Ірпіні (8)

Нагадаємо, що на ЗС в рамках проекту діяльності Громадських інформаційних центрів була висвітлена практика використання народних петицій у співпраці НГО та Кузнецовської міської ради. http://zdolbunivcity.net/na-rivnenschyni-zapratsyuvaly-narodni-petytsiji/ Тепер здолбунівські активісти ЗЕОНу хочуть впровадити подібний механізм і на Здолбунівщині. Тому допомога колег на подібному тренінгу та їх слушні поради допоможе зробити такий механізм якісним і дієвим. Звісно, якщо і місцева влада буде зважати на підписані електронні петиції як на думку мешканців, бо це ж навіть не папірець із підписами до якого так звикла влада.тренінг 4 в Ірпіні (7) тренінг 4 в Ірпіні (1)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети