Ідея лікарів поліклініки стала реальністю

поліклініка (2)

Так було ще тиждень тому

9 лютого ЗС опублікувало пропозицію від лікарів поліклініки щодо часткового розмежування здорових діток і хворих при прийомі на першому поверсі поліклініки. Ця пропозиція викликала жваве обговорення але далі обговорення справа ні в кого з тих, хто в ньому прийняв участь не пішла. Ні грошей, ні робочих рук чи матеріалів ніхто не приніс, сам не прийшов, тому прийшлось шукати допомогу із районного бюджету. І ця допомога прийшла вчасно. відтепер є можливість у частині приміщення де діти приходять на щеплення чи профілактичний огляд щільно закривати двері, провітрювати частіше, почуватися захищеніше. Це не ідеальне рішення проте оптимальне станом на сьогоднішній день.перегородка в поліклініці (2) перегородка в поліклініці (3)

Так є сьогодні

Ось як прокоментував подію голова РДА Сергій Кондрачук:

Мами і тати Здолбунівщини неодноразово нарікали на те, що у нашій дитячій поліклініці є два входи: на одному з них напис “вхід для здорових дітей”, на іншому – “вхід для хворих дітей”. Але, потрапляючи в приміщення поліклініки, маленькі пацієнти “перемішувалися”: діти з температурою контактували із тими, хто прийшов на плановий щомісячний прийом. Таким чином, на жаль, інколи, прийшовши в поліклініку зі здоровою дитиною, можна було піти звідки, підхопивши якийсь вірус. Свого часу по цій проблемі був навіть цілий матеріал на Здолбунів сіті, збиралися підписи під електронною петицією, проблема перегородки вийшла на одну з ключових в районі.
Днями, завдячуючи платникам податків, головному лікарю Здолбунівського ЦПМД Олегу Сумку та вмілим майстрам, проблему таки вдалося вирішити ) Нехай наші діти завжди будуть здоровими!перегородка в поліклініці (1)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети