Ідеї ЗЕОНа серед кращих в країні

Закінчився конкурс кращий ідей успіху громадських організацій, що проводив всеукраїнський портал ГУРТ. Ідея здолбунівської оргіназації Аналітичний центр розвитку міста ЗЕОН «Громадський контроль через газету» набрала чималу кількість схвальних відгуків і увійшла в число лідкерів конкурсу, а керівник ЗЕОНу запрошений до складу експертного жюрі наступного подібного всеукраїнського конкурсу. На нашу адресу вже надійшли навчальні матеріали від ГУРТу і зупинятись на досягнутому ми не збираємось. Нижче подаємо саме повідомлення від авторів конкурсу. Конкурс на кращий рецепт успіху викликав неабиякий резонанс та інтерес серед читачів порталу ГУРТ, які активно знайомилися з маленькими та великими перемогами на шляху розвитку місцевих громад, спостерігали та долучалися до дискусій. Зважаючи на це, ГУРТ ініціює постійний Конкурс рецептів успіху. Членами експертного жюрі наступних конкурсів запрошуємо стати 5 лідерів кулінарної майстерності, а саме:

  • Анну Введенську, Рецепт успіху: кремовий торт від творчої молоді Сімферополя
  • Андрія Коцюбійчука, Рецепт успіху від “Півострова змін”
  • Наталію Сумінову, Рецепт успіху: Екологія по-донецьки
  • Миколу Орлова, Рецепт успіху: Громадський контроль через газету
  • Нілу Голубничу, Рецепт успіху: Легкий десерт «Перлинова ніжність»

Пишіть нам про досягнення в розвитку своєї громади в рубрику “Рецепти успіху” і Ваша історія стане учасником наступного конкурсу та візьме участь у розіграші цінних призів. Чекаємо на Ваші смачні та корисні рецепти!

Контакти:

Євгенія Кравченко, ГУРТ

044-296-10-52

kravchenko@gurt.org.ua

http://gurt.org.ua/Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети