Ідеї громадського моніторингу влади були презентовані у Чернігові

на форуміФорум «Від ідеї до успіху» відбувся в Чернігові вже вдруге і зібрав більше 100 представників локальних громадських організацій з невеликих міст та сіл нашої країни. Організаторами заходу виступила громадська мережа «Громадські ініціативи».

Учасники протягом двох днів мали можливість познайомитись, почути на пленарних засіданнях бачення розвитку громадського сектору у 2015 році, нові можливості для НГО, а також прийняти участь у більш ніж 10-х майстер класах на різну тематику. Від волонтерства до моніторингу влади, від арт-ідеї до технологій врегулювання конфліктів у громадах.

У форумі прийняв участь і керівник Аналітичного центру розвитку міста «ЗЕОН» Микола Орлов, який провів майстер-клас Громадська журналістика співучасті як універсальний інструмент громадського моніторингу влади”.форум у Чернігові (2)

форум у Чернігові (3) форум у Чернігові (1)Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети