І знову у Здолбунові “Коли сплячий прокинеться…”

афіша сплячий кажанаЧудова вистава здолбунівського “Кажана” знову на сцені БКЦ. У переддень дня міста, на прохання глядачів – вистава “Коли сплячий прокинеться…” З цієї нагоди режисер театральної групи Василь Гізун запросив автора цього твору, нажаль приїхати він не зможе з Білорусі, однак він надіслав гарні привітання здолбунівському колективу:

Хочу сказать, что для столь молодого коллектива подобная пьеса в репертуаре – это подвиг! Так что ставлю вам памятник… нерукотворный. 

Вы молодцы! Спасибо вам. 
Спасибо еще и за то, что вы занимаетесь этим неблагодарным с финансовой точки зрения делом, что несете добро в мир, что благодаря вам театральное искусство живет и радует зрителя.

Спасибо за приглашение. Хочу приехать, но я 12-13 сентября, к сожалению, уже занят… Так что не в этот раз…
Желаю вам успешного показа. А еще благодарных зрителей, покладистых авторов и богатых спонсоров…Всі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети