І знову тест на уважність у Колібрісі

chekІнформація надійшла в групу ЗС у ВК від Наталії Андрощук.

На днях ми з чоловіком зайшли після робочого дня придбати деякі продукти. (ЗС: судячи по фото це було 31.03)
Придбавши вермішель, ми виявили різницю у цінах які друкує їх вага у ковбасному відділі та в чеку який видають на касі. Звичайно що мовчати про це ми не стали. В результаті з‘ясування цієї неточності у цінах, ніхто в магазині з продавців і касирів не винний, а винний Луцький  головний офіс магазину. На вимогу пред‘явити книгу скарг охоронник відповів що книга “закрита” у адміністратора в кабінеті. Коли чоловік сказав що не піде з магазину поки не дадуть книгу охоронник відповів: то ідіть і виломуйте двері якщо вам треба. Все ж таки після суперечки книгу принесли. kolibris chisto

До цього часу так і ніхто мені не передзвонив і не дав відповідь з приводу даного інциденту.  На підтвердження своїх слів додаю фото чека з ваги та чека з каси. Городяни будьте пильні та не допускайте щоб вас обманювали.

Попрередні матеріали по темі: Ні посмішки ні довіри, На цінниках одні ціни-на касі інші, Ціна совісті-зарплатаВсі коментарі – це не редакційні матеріали, не мають попередньої модерації, суб’єктивні повідомлення і можуть містити недостовірну інформацію. Коментатори, які використовують декілька ніків (імен)-будуть попереджені і можуть бути забанені. Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях грубощі щодо інших учасників дискусії та наклепи (поширення завідомо неправдивдивої інформації, яка порочить іншу особу) - можуть бути забанені адміністратором. Якщо ви вважаєте, що якась інформація не відповідає дійсності і маєте на те суттєві підстави - напишіть нам zdolbunivcity@i.ua і модератор ОБОВ'ЯЗКОВО розгляне ваш лист у найкоротший термін.

Інструкція: "Як користуватися системою коментування"
 
 
 

Архіви

 
 

Партнери

 
 ЗЕОН член Партнерства За прозорі місцеві бюджети